بساط پارتی‌بازی را برچینید
سه تن از اعضای شورای شهر به شهردار بابل طی نامه ای مراتب اعتراض خود را نسبت به تبعیض در این شهر اعلام نمودند و اظهار داشتند که باید هر چه زودتر بساط پارتی‌بازی را برچیده شود .
کد خبر: ۵۵۹۷۹۹
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶ 31 January 2018

به گزارش تابناک مازندران، سه تن از اعضای شورای شهر به شهردار بابل طی نامه ای مراتب اعتراض خود را نسبت به تبعیض در این شهر اعلام نمودند و اظهار داشتند که باید هر چه زودتر بساط پارتی‌بازی را برچیده شود .

 

اعتراضی تند سه عضو شورای شهر به شهردار بابل
 

سه تن از اعضای شورای شهر بابل در نامه اعتراضی به شهردار بابل اظهار داشتند که دیگر میزی برای نشستن بیش از ۱۰۰ خواهرزاده و برادرزاده به عنوان نیروی جدید شرکتی در شهرداری وجود ندارد.
نامه اعتراضی سه یار شورای شهر به شهردار بابل:

برادر ارجمند جناب آقای مهندس محسن کبود_فیروزجائی
شهردار محترم بابل

با سلام
با آرزوی توفیق جنابعالی در خدمت به مردم شریف و گرانقدر بابل، احتراماً همانگونه که مستحضرید بزرگ‌ترین معضلی که جوانان این شهر و بالطبع خانواده‌های آنان با آن مواجه هستند مشکل بیکاری است که منجر به ناهنجاری‌های مختلف در جامعه گردیده است که عدم موفقیت متولیان ذیربط در غلبه بر این معضل نیز باعث تشدید نارضایتی مردم شده است.

در چنین شرایطی دردناک‌ترین اتفاق برای جوانان جویای کار و به تنگ آمده که قطعاً شما نیز مانند ما و همکاران‌مان همه روزه در مراجعات مردمی با آن مواجهید، رواج پارتی‌بازی و فامیل‌بازی در تقسیم موقعیت‌های معدود شغلی شهرمان است.

متأسفانه به علت نبود واحدهای تولیدی و صنعتی اشتغالزا، شرکت‌های وابسته به شهرداری بابل مقصدی است که همواره مورد مراجعه گسترده جوانان جویای کار شهرمان قرار دارد. اما برخوردهای تبعیض‌آمیز و #پارتی‌بازی و #فامیل‌بازی مدیران شهرداری و اعضای شورا در تقسیم موقعیت‌های اشتغال طی سنوات گذشته همواره موجب تکدر خاطر و اعتراض گسترده شهروندان بوده است.

واکنش مردم نسبت به مصوبه شورای چهارم درخصوص تخصیص حق معرفی چهار #نیروی_شرکتی به هر عضو طی دوره خدمتی چهارساله را فراموش نکردیم، امّا جا دارد امروز از همکاران دوره چهارم بخاطر نقادی‌های بی‌وقفه‌مان به این مصوبه طلب بخشش کنیم. آن هم نه به علت تأیید عملکردشان، بلکه برای عملکرد بسیار تا بسیار بدتر شورای پنجم.

در دوره چهارم، اعضا حداقل مسئولیت معرفی این نیروها را آشکارا قبول کردند و هزینه‌های سوء آن را هم پذیرفتند اما در شورای پنجم بلافاصله پس از انتخابات و شعارهای پر زرق و برق، دورخیزها برای تقسیم موقعیت‌های شغلی جدید آغاز شد و رقابت برای عقب نیفتادن از قافله پارتی‌بازی و آوردن نیروی جدید داغ‌تر.

 

جناب آقای شهردار
هر روز که به شهرداری و سازمان‌های تابعه می‌رویم چهره‌های جدید خودنمایی می‌کنند. پرس و جو می‌کنیم از چهره جدید. طرف #خواهرزاده یا #برادرزاده فلانی در می‌آید! و این قصه همچنان ادامه دارد...

در دوره سرپرستی آقای #خداداد به عنوان نمایندگان مردم این مورد را به صورت شفاهی و مکتوب و سرگشاده تذکر دادیم ولی با عدم همراهی اکثریت شورا نه تنها این روند جذب غیرعادلانه متوقف نشد بلکه در دوره تصدی شما نیز با #شتاب_بیش‌تری ادامه دارد. مستحضرید با وجود این همه جوان تحصیل کرده و متخصص بیکار، هر موقعیت شغلی جدید، هرچند یک نگهبانی ساده، امانت مردم است که باید به شایسته‌ترین فرد سپرده شود، اما با کمال تأسف به نظر می‌رسد موقعیت‌های شغلی جدید وجه‌المصالحه‌ای شده برای پرداخت هزینه رأی‌های اخذ شده برای رسیدن به منصب.

 

برادر اخلاق‌گرا جناب اقای کبود
بار دیگر و از سر دلسوزی برای مخدوش نشدن جایگاه محترم‌تان متذکر می‌شویم ادامه روند ناصواب جذب بی‌قاعده و قانون نیروهای شرکتی با استفاده از پارتی‌بازی و فامیل‌بازی که از ابتدای دوره فعالیت شورای پنجم منجر به ورود حدود #۱۰۰_نیروی_غیرمتخصص و سفارشی شده، تا حدی که در بعضی واحدهای شهرداری #میزی_برای_نشستن آن‌ها وجود ندارد، اشتباهی است نابخشودنی که تا سال‌ها از خاطر این مردم دردمند نمی‌رود. بابل چندان بزرگ نیست. فقط کافی است اسامی نیروهای جدید منتشر شود تا خود مردم ارتباطات را دریابند!

خواهشمند است جهت صیانت از امانت شهروندان، تا عوارض تلخ این روند ناعادلانه و ضدمردمی دامنگیر مدیریت‌تان نشده، تدبیری عاجلانه اتخاذ فرمائید و در دل شهروندان آرزومند رخت بستن پارتی‌بازی و فامیل بازی از شهرداری بابل، نور امیدی بیافروزید.

سیف‌الرضا_شهابی
محمدرضا_شافعیان
جواد_بیژنی

نمایندگان مردم شریف بابل در شورای اسلامی شهر

رونوشت:
- جناب آقای اسلامی استاندار محترم مازندران
- حجت‌الاسلام روحانی امام جمعه معزز بابل
- جناب آقای نجفی نماینده محترم مردم بابل در مجلس شورای اسلامی
- جناب آقای نیازآذری نماینده محترم مردم بابل در مجلس شورای اسلامی
- جناب آقای ولی‌زاده فرماندار ویژه شهرستان بابل
- ریاست محترم اداره اطلاعات شهرستان بابل

سه‌شنبه، ۱۰ بهمن ۹۶

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار