سرهنگ محمد صادق شا نظری فرمانده انتظامی رامسر
متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون در مجموع به کلاهبرداری ۲ میلیارد ریالی از شهروندان با جعل چک، اسناد، مهر و امضاء اعتراف کردند.
کد خبر: ۵۳۰۰۳۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰ 26 November 2017
به گزارش تابناک مازندران، فرمانده انتظامی شهرستان رامسر، گفت: ضمن هماهنگی با مرجع قضائی متهمان این پرونده در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.
 
بر اساس این گزارش، سرهنگ محمد صادق شا نظری فرمانده انتظامی شهرستان رامسر گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر این که افرادی با جعل مدارک و اسناد اقدام به کلاهبرداری از آنان کرده اند، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
 
وی افزود: متهمان که با تشکیل باندی ۹ نفره با جعل سند و ارائه مدارک جعلی اقدام به خرید و فروش اجناس و املاک شهروندان کرده بودند توسط کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی شناسایی شدند.
 
 فرمانده انتظامی شهرسان رامسر از دستگیری باند ۹ نفره جعل اسناد و کلاهبرداری از مردم در این شهرستان خبر داد.
 
سرهنگ شاه نظری، افزود: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون در مجموع به کلاهبرداری ۲ میلیارد ریالی از شهروندان با جعل چک، اسناد، مهر و امضاء اعتراف کردند.
 
وی از شهروندان خواست: از تحویل اسناد و مدارک معتبر به افراد ناشناس خودداری کرده و در معامله املاک از اصالت اسناد ارائه شده توسط مالک اطمینان حاصل کنند در صورت مشاهده افراد مشکوک موضوع را از طریق مرکز ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار