ساری : خیابان مازیار – ابتدای امیرکبیر- حد فاصل امره تا سنگ بن از ساعت 5:30 و 7:30 بلوار کشاورز از چمران تا نبش شهدای محراب و تاج الدین – بلوار کشاورز از چمران پل راهبند از ساعت 9
میاندرود : دارابکلا جنب دفتر شورا از ساعت 8
نکا : ترانس شخصی صنعتی 1 از ساعت 14 به مدت دوساعت و روستای نوذرآباد و دنگسرک از ساعت 7 به مدت 4 ساعت
گلوگاه : محوری کشاورزی هشتیکه از ساعت 8:30
سیمرغ : بلوار معلم جنب بانک ثامن کوچه بهار ازساعت 9
جویبار : خیابان کلاگر محله کوچه شاهد از ساعت 7:45
بابل : میدان حمزه کلا خیابان شریعتی کوچه های شاهد و معلم – بسیج 1 تا 7 – میدان شهید بزاز تا سه راه سنگ پل و امامزاده قاسم و چاله زمین از ساعت 8 و 9:30
امیرکلا : میدان انقلاب از ساعت 6:30کوچه جنب مسجد از ساعت 8:30 و 10:30 خورشیدکلا خیابان تختی از ساعت 11
آمل : بلوار منفرد امیر 4-6-8 - مسیر هفده شهریور الی پل کاله- مسیر خیابان نورالی تجن جار از ساعت 7:30 و 8
بابلسر : دارابدین بهنمیر و سجادمحله – روستاهای دارابدین روشن و هزار چهل و آغوزبن – باقر تنگه کوچه خدا بخشی از ساعت 8:30 و 9 و10:30 به مدت دو ودو ساعت ونیم