مربی تیم فوتبال سایپا گفت: مربیان اکسین هم در حد لیگ دسته اول مربیگری کردند.
کد خبر: ۴۹۳۱۶۱
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰ 13 September 2017
به گزارش تابناک : محمد دایی در مورد وضعیت تیم سایپا گفت: حذف ما از جام حذفی غیر قابل باور بود. می توانستیم در این مسابقات یکی از تیم‌های مدعی باشیم اما به دلیل اینکه بازیکنان با غرور وارد زمین شدند و حریف را آسان فرض کردند باختیم و حذف شدیم. آن هم مقابل تیمی که در شرایط طبیعی اختلاف ما با آنها ۳ گل است. فوتبال روی بدش را به ما نشان داد. جام حذفی برای ما تمام شده و اکنون تلاش می‌کنیم در لیگ برتر سهمیه آسیایی کسب کنیم.
مربی تیم سایپا در مورد حذف ۸ تیم لیگ برتری از جام حذفی گفت: من بازی‌های دیگر جام حذفی را ندیدم و نمی‌توانم در این مورد قضاوت کنم با این حال شاید ساده گرفتن حریفان باعث حذف تیم‌های لیگ برتری شده است. وقتی تیم‌ها با تیمی که یک رده از خودشان پایین‌تر هستند بازی می‌کنند شاید حریف را جدی فرض نکردند و باختند. در بازی سایپا با اکسین حدود ۲۰ دقیقه بازیکنان حریف روی زمین افتاده بودند و وقت تلف می‌کردند. مدام بازیکنان به بهانه مصدومیت خودشان را به زمین می‌انداختند. نیمکت تیم اکسین و مربیانش هم لیگ یکی مربیگری کردند و مدام در کنار زمین شلوغ کاری می‌کردند. این روش‌ها در یک جام معتبر شایسته نیست.
دایی در مورد بازی با پدیده گفت: بازی سختی با این تیم در مشهد داریم. ما در لیگ برتر هم بر اثر اشتباه به تراکتورسازی باختیم و به فکر جبران این باخت‌ها هستیم. تیم سایپا جوان است و به دلیل همین جوانی در برخی مواقع ضرر می‌کنیم. اشتباه‌های فردی در تیم ما زیاد است وئ اگر این اشتباه‌ها را کم کنیم می‌توانیم سه امتیاز بازی با مشهد را بگیریم.


منبع : فارس 
برچسب ها: محمد دایی ، تیم سایپا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار