به گزارش روابط عمومی هافمن، این شرکت در تاریخ 15 مرداد، میزبان صنعتگران برتر صنف یو پی وی سی استان مازندران در شهر بابلسر بود.
کد خبر: ۴۷۷۳۵۶
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷ 13 August 2017
به گزارش تابناک : در این مراسم که با استقبال مدعوین برگزار گردید، بابک مشیرفر مدیریت فروش هافمن ضمن معرفی سبد گسترده محصولات این شرکت و ظرفیت های این مجموعه به بیان مطالبی نیز در خصوص صنعت ساختمان، شرایط حاکم بر بازار اقتصادی کنونی کشور، لزوم تلاش،پشتکار و همت هرچه بیشتر برای گذر از دوره رکود با کمک و پشتیبانی یکدیگر پرداخت.

وجود تنوع محصولات و تولید انواع پروفیل های لولایی و کشویی تک ریل و جفت ریل، پروفیل اکونومی و پروفیل های رنگی متنوع در انواع سری ها، داشتن قیمت رقابتی و برخورداری از تکنولوژی روز دنیا در تولید پروفیل های در و پنجره یو پی وی سی و اجرای سیاست های روز از اهم موضوعات مطرح شده مدیریت فروش هافمن بود.

طی این مراسم همچنین، خودروی مربوط به جشنواره داغ پروفیل های یو یی وی سی هافمن توسط محمد حمیدیه مدیر عامل شرکت هافمن به برنده جشنواره که نماینده مونتاژکار استان مازندران بود، اهدا گردید.

مجمع سالانه صنفی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان مازندران نیز در تاریخ 16مرداد ماه با حمایت هافمن در شهر ساری برگزار شد. این همایش که با حضور جمع کثیری از انبوه سازان و فعالان صنعت ساختمان این استان همراه بود، با ایراد سخن رییس انجمن در خصوص عملکرد انجمن طی سال جاری آغاز شد. مدیر فروش هافمن نیز در سخنرانی کوتاه خود ضمن اشاره به حمایت هافمن از همایش های انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان سراسر کشور طی سال های اخیر، هدف از این حمایت را انجام رسالت فرهنگی و اجتماعی این شرکت اعلام داشته و خاطر نشان کرد که نقش انبوه سازان در رشد صنعت ساختمان های استاندارد بسیار پراهمیت می باشد. این همایش با اجرای قرعه کشی و اهدای جوایز نفیس قرعه کشی هافمن توسط ریاست انجمن به پایان رسید.


منبع : عصر اقتصاد 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار