حمید درخشان گفت:«بضاعتمان همین بود و امیدوارم در هفته های بعد بهتر شویم.»
کد خبر: ۴۷۶۳۰۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۰ 11 August 2017
به گزارش تابناک : نفت تهران با مربی گری حمید درخشان درحالی که یک نیمه نمایش خوبی ارائه کرد برای دومین بار با سه گل مغلوب پرسپولیس شد.

حمید درخشان سرمربی تیم نفت تهران در نشست خبری پایان بازی مقابل پرسپولیس گفت:« ما بازی نسبتا خوبی در نیمه اول انجام دادیم. پرسپولیس را خوب آنالیز کردیم. اما گل زودهنگام در نیمه دوم شیرازه تیم ما را از هم پاشید. هرچه از بازی می‌گذشت بازیکنانم تحلیل رفتند. طبیعی بود مقابل یک تیم آماده و سرحال بازی می‌کردیم. در مجموع ما اشکالاتی داشتیم که باید آن را برطرف کنیم. بضاعت‌مان همین بود و ا میدوارم در هفته بعد اشکالات را برطرف کنیم.»

باید تیم را تقویت کنیم

حمید درخشان در ادامه درباره شرایط تیم نفت در هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران گفت: « باشگاه باید کمک کند در غیر این صورت نمی‌توان کاری کرد. هر کاری ابزاری می‌خواهد. فوتبال یک فلسفه‌ای دارد و فلسفه‌اش این است باید ابزارهای لازم را داشته باشیم.»

درخشان همچنین گفت:« ما کمترین زمان را در اختیار داشتیم و باید به این فکر باشیم که نیروهایمان را تقویت کنیم. در بعضی پست‌ها به دلیل مصدومیت جایگزینی نداریم. این برای تیمی که می‌خواهد در آسیا بازی کند خوب نیست. ما باید تا دندان مجهز باشیم. فوتبال با کسی تعارف ندارد. اگر قوی نباشی، شما را له می‌کنند به همین خاطر مسئولان باشگاه باید به این موضوع توجه کنند و بازیکن بخرند.»

او همچنین با ابراز رضایت از عملکرد تیمش گفت: «برای تیمی که هفته سوم را پشت سر می‌گذارد و مقابل پرسپولیس یک نیمه دوام می‌آورد نشان از رشد آن است. اگر امروز گل زودهنگام نمی‌خوردیم پرسپولیس به گل‌های بعدی نمی‌رسید. بازیکنانی داریم که هنوز با هم هماهنگ نشده‌اند. بنابراین تعویض‌های ما هم چندان تخصصی نیست. رفع کردن این نواقص زمان خواهد برد.»

سرمربی نفت تهران با بیان اینکه تیمش حتما برای بازیهای آینده لیگ و لیگ قهرمانان آسیا تقویت شود گفت: «ما اگر خرید نکنیم لطمات شدیدتری خواهیم خورد. امروز با تیمی بازی کردیم که به لحاظ بازیکن، تاکتیک و کادر فنی، کامل‌ترین تیم لیگ است و نماینده ایران برای کسب قهرمانی در آسیا خواهد بود. برای پرسپولیس باید احترام قائل بود. اما امروز بیشتر مشکلات ما در این بازی هویدا شد.»

بازیکن خارجی می گیریم

درخشان همچنین در مورد خالی بودن لیست 20 نفره تیم نفت گفت:« دو بازیکن تیم ما مشکل کارت بازی داشتند و دو بازیکن زیر 23 سال نتوانستند در لیست قرار بگیرند. تلاش‌مان بر این است از بین 4 جای خالی در لیست، بازیکن خوبی بگیریم اما الان نمی‌توانیم بازیکن داخلی جذب کنیم. تمام بازیکنان خوب جذب باشگاه‌ها شده‌اند و به دنبال گرفتن دو بازیکن خارجی هستیم.»

منبع : پارس نیوز 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار