حجت الاسلام قلی پور
اینکه مدیران به مسئول استانی گزارش دهند و اعلام کنند گل و بلبل است و مسئول بشنود و برود مشکلی از مردم را حل نخواهد کرد. جای بسی تاسف و نگرانی است چرا که کمتر کاری که یک مسئول می‌تواند برای مردم انجام دهد شنیدن درد دل آنهاست.
کد خبر: ۴۷۴۸۹۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵ 08 August 2017
به گزارش تابناک مازندران، امام جمعه شهرستان  بابلسر با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و توصیه ایشان به دولتمردان و مسئولین و سفارش آنان  به رفتن به میان مردم و برقراری ارتباط بی واسطه با آنان، ضمن تشکراز معاون سیاسی امنیتی استاندار،گفت:
 
در طول یکسالی که امام جمعه شهرستان بابلسر هستم یکبار هم استاندار و معاونان را  برای حل مشکلات مطروحه مردم  و دیدار چهره به چهره و دیدار بی واسطه با آنان ندیدم .

حجت الاسلام قلی پور افزود:  گاهی اوقات می شنویم مسئولان استانی و مدیران کل به مناسباتی به این شهرستان سفر می کنند وارد شهرستان می شوند و بدون اینکه وقت بگذارند و با مردم  یا با برخی از نهادهایی که مردمی هستند بنشینید و درد دل مردم را گوش دهند؛ برمی گردنند که جای بسی تاسف و نگرانی است چرا که کمتر کاری که یک مسئول می‌تواند برای مردم انجام دهد شنیدن درد دل آنهاست.
 
وی اجرای برنامه سی شب سی مسجد ماه رمضان و ارتباط چهره به چهره مسئولین با مردم در این شهرستان را موجب خوشحالی و رضایتمندی مردم برشمرد و بر استمرار آن تاکید کرد و ادامه داد:
 
دیدار چهره به چهره با مردم موجب رضایتمندی مردم و لمس مشکلات آنها بدون واسطه خواهد شد که این کار موجب اعتماد و رضایت مردم از نظام، دولت و مسوولان و رضایت خداوند است.

امام جمعه شهرستان  بابلسر تاکید کرد: اینکه مدیران به مسئول استانی گزارش دهند و اعلام کنند گل و بلبل است و مسئول بشنود و برود مشکلی از مردم را حل نخواهد کرد.
 
حجت الاسلام  قلی پور در پایان ، رمز پیروزی انقلاب اسلامی ، هشت سال دفاع مقدس و وحدت امروز را نتیجه اتحاد و همدلی ملت باهمدیگر، ملت با مسئولین، مسئولین با یکدیگر دانست  وتصریح کرد : اتحاد در نظام جمهوری اسلامی ؛بالاترین افتخار است و اگر بخواهیم این اتحاد را تداوم ببخشیم باید این آن را حفظ کنیم ومتحد باشیم.
 
 
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار