نامه رسیده
رأی من دکتر محمد باقر قالیباف بود و صد حیف که از گردونه رقابت ها کنار کشید. من او را انتخاب کرده بود چرا که دو ویژگی را در او می دیدم: 1 - اصولگرایی و حرکت در درون نظام 2 - کارآمدی و تکنوکرات بودن و توسعه گرایی
کد خبر: ۴۲۶۴۱۲
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴ 19 May 2017
هر چند آقای قالیباف در بیانیه شان گفته اند که از آقای رئیسی حمایت می کنند ولی من ضمن احترام به آقای رئیسی، رأی خودم را به ایشان نخواهم داد چرا که از نظر من، آقای رئیسی ویژگی اول ، یعنی اصولگرایی و حرکت درون نظام را دارند ولی متأسفانه فاقد ویژگی دوم هستند چرا که تمام عمر سیاسی و کاری ایشان در منصب قضاوت گذشته و هیچگاه کار اجرایی در دولت یا مجلس نداشته اند.
 
اما در مقابل، آقای روحانی واجد ویژگی دوم هستند و هر چند دیگر یک اصولگرا نیستند ولی به هر حال درون نظام نیز حرکت می کنند.
بنابر این، من ایشان را از نظر کارآمدی و تکنوکرات بودن و توسعه محور بودن به آقای قالیباف نزدیک تر می دانم، ضمن این که تیم آقای روحانی مانند آقایان ظریف، زنگنه و جهانگیری نیز نسبت نزدیکتری با مباحث توسعه دارند تا تیم آقای رئیسی که عمدتاً اطرافیان آقای احمدی نژاد هستند.
 
بنابراین ترجیح من، فارغ از تعصبات سیاسی و جناحی که متاسفانه این روزها تشدید شده است، بعد از انصراف آقای قالیباف، این است که به آقای روحانی رأی بدهم هر چند که انتخاب اول من آقای قالیباف بوده است.
من به جد معتقدم که نظام مقدس جمهوری اسلامی به مدیرانی نیاز دارد که بتوانند زیرساخت های توسعه در کشور را تدارک ببینند و این کاری است که آقای قالیباف می توانست انجام دهد و از بین کاندیداهای باقی مانده، تنها آقای روحانی و تیمش توانایی چنین مأموریت بزرگی را دارند.
 
بهترین تبلیغ برای نظام و ایران و اسلام این است که جامعه ای پیشرفته داشته باشیم و از دوره شعار عبور کنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار