اتفاق جالب در مازندران
در راه انتقال به بیمارستان دردهای بیش از اندازه این بانو نشان از زمان زایمان بود و خوشبختانه با انجام مشاوره های پزشکی لازم با مرکز ارتباطات اورژانس و مهیا نمودن شرایط لازم در داخل آمبولانس زایمان مادر 26 ساله دانمارکی انجام شد. اقدامات لازم در خصوص مراقبت از نوزاد از جمله ساکشن ترشحات دهان، اکسیژن تراپی و گرم کردن نوزاد در داخل آمبولانس انجام گرفت و خوشبختانه مادر و نوزاد هردو در شرایط مطلوب و با حال عمومی خوب به بیمارستان امام علی (ع) آمل منتقل شدند.
کد خبر: ۴۱۱۲۴۷
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱ 21 April 2017
به گزارش تابناک مازندران، سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران گفت: مادر دانمارکی که توسط اورژانس این استان در حال انتقال به بیمارستان بود پیش از رسیدن به مرکز زایمان در آمبولانس وضع حمل کرد.
 
زایمان بانوی دانمارکی در آمبولانس مازندران 
بر اساس این گزارش، زکریا اشکپور گفت: صبح امروز، شروع دردهای زایمانی این مادر باردار به مرکز پیام اورژانس آمل اعلام شد و بلافاصله تکنسین های پایگاه اورژانس نور جهت انجام ماموریت اعزام شدند.
 
وی افزود: تیم اورژانس پس از رسیدن به محل سکونت تماس گیرندگان واقع در منطقه سنگین ده چمستان پس از کنترل علائم حیاتی مادر، وی را به داخل آمبولانس منتقل کردند.
 
اشکپور گفت: در راه انتقال به بیمارستان دردها بیشتر شد که نشان از زمان زایمان بود و خوشبختانه با انجام مشاوره های پزشکی لازم با مرکز ارتباطات اورژانس و مهیا نمودن شرایط لازم در داخل آمبولانس زایمان انجام شد.
 
به گفته وی اقدامات لازم در خصوص مراقبت از نوزاد از جمله ساکشن ترشحات دهان، اکسیژن تراپی و گرم کردن نوزاد در داخل آمبولانس انجام گرفت و خوشبختانه مادر و نوزاد هردو در شرایط مطلوب و با حال عمومی خوب به بیمارستان امام علی (ع) آمل منتقل شدند.
 
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران افزود: این نوزاد سومین فرزند پسر از این مادر 26 ساله دانمارکی است که مدتی است در شمال ایران زندگی میکند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار