کد خبر: ۱۱۳۸۸۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۲ 20 November 2023

به گزارش تابناک مازندران ، سرمربی تیم ستارگان اعلام کرد که احتمالاً این تیم فردا (۳۰ آبان) در دیدار با تیم‌های بانک شهر و آلفای مرزن‌آباد روی تشک نخواهد رفت.

بر اساس این گزارش ، در ادامه مسابقات دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد، روز سه‌شنبه (30 آبان) طبق برنامه قرار بود چهار مسابقه به میزبانی سالن دانشگاه آزاد در بابل برگزار شود که بر این اساس بانک شهر تیم اول گروه A با ستارگان ساری و دانشگاه آزاد اسلامی مبارزه کند، دانشگاه آزاد که صعودش به‌عنوان تیم دوم گروه قطعی شده به مصاف بانک شهر و آلفای مرزن‌آباد برود و ستارگان که دیگر شانسی برای صعود به مرحله نیمه نهایی ندارد نیز مقابل آلفا و بانک شهر قرار بگیرد.

طبق برنامه روز اول آذر نیز در قائمشهر تیم هوتن از پاس تهران پذیرایی خواهد کرد.

ایرانسیل
با این وجود تیم ستارگان اعلام کرد که قصد ادامه حضور در مسابقات لیگ برتر را ندارد.

مرتضی قربانی سرمربی تیم ستارگان ساری در این مورد به تسنیم گفت: بچه‌ها طی چند روز گذشته درگیر مسابقات استانی بودند و بعد از آن هم باید خودشان را برای شرکت در رقابت‌های قهرمان کشوری آماده کنند. با توجه به اینکه عدم صعود ما قطعی شده است و عملاً حضور در این هفته از مسابقات برای‌مان هیچ خروجی ندارد و اگر هم بچه‌ها را مجبور کنیم روی تشک بیایند، این ممکن است منجر به آسیب‌دیدگی آنها شود، احتمالاً در این هفته حاضر نخواهیم شد. لیگ امسال چالش‌های زیادی داشت، اما ما هیچ اعتراضی نکردیم، همانطور که قبلاً هم اعتراض نمی‌کردیم. امسال نیز گرمابخش مرحله مقدماتی لیگ برتر آزاد بودیم.

وی تاکید کرد: ما در شرایطی قصد حضور در دو مبارزه پایانی را نداریم که تعهدات مالی خود را به نحو احسن انجام داده‌ایم 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار