کد خبر: ۱۱۲۶۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۹ 12 September 2023

به گزارش تابناک مازندران ، اخبار انتظامی استان مازندران در مورخه 21/06/1402 تقدیم حضور می گردد.


------------------------------------------


محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران 

سرهنگ یداله جهان تاب رئیس پلیس راه استان مازندران از محدودیت های ترافیکی از ساعت 10 صبح چهارشنبه 22 شهریور تا ساعت 6 صبح دوشنبه 27 شهریوردر محورهای مواصلاتی استان خبر داد . 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "یداله جهان تاب" با تسلیت رحلت نبی مکرم اسلام(ص)، شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع)  در تشریح این خبر، گفت: به منظور ارتقاء ايمني و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی تا ساعت 6 صبح روز دوشنبه 27 شهریور ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 22 شهریور ماه تا ساعت 6 صبح روز دوشنبه 27 شهریور ماه در تمامی محورهای مواصلاتی استان ممنوع است.

سرهنگ جهان تاب با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج- چالوس ، اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه در محور مذکور از ساعت 10 صبح تا ساعت 24 روزهای سه شنبه ، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه 21، 22 ،23 و 24  شهریور ماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 همان روزها از میدان امیرکبیر کرج و آزاد راه تهران- شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 10 صبح تا ساعت 24 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه 25، 26 و 27 شهریور ماه از میدان امیرکبیرکرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 همان روزها از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد شد .

سرهنگ جهان تاب با اشاره به محدودیت های ترافیکی و ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها از محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 روزهای سه چهارشنبه و پنج شنبه 22 و 23 شهریور ماه و همچنین از ساعت 6 صبح تا 24 روزهای جمعه ، شنبه و یکشنبه 24، 25 و 26 شهریور ماه از این محور ممنوع است .

رئیس پلیس راه استان افزود: در صورت حجم ترافیک و صلاحدید ماموران پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه 23، 24 و 25 شهریور ماه به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد .

جهان تاب به اجرای محدودیت ها تردد در محور فیرزکوه نیز اشاره کرد و گفت: تردد انواع تریلر ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه 23،24 و 25 شهریورماه از مسیر جنوب به شمال محور تهران، فیروزکوه، قائم شهر و بالعکس ممنوع می باشد .

وی در خاتمه  از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و ضمن مدیریت سفر خود، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .#

------------------------------------------

آزاد سازی 1200متر ازاراضی کشاورزی در سیمرغ 

سرهنگ  حسین اسدی فرمانده انتظامي شهرستان سیمرغ از رفع تصرف و خلع ید 1200متر از اراضی ملی در آن شهرستان خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ  "حسین اسدی" در تشريح اين خبر گفت: در پی احداث بنا و ساخت و سازهای غیرمجاز در بخشی از اراضی شالیزاری و ملی شهرستان سیمرغ  موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان سیمرغ افزود: در اجرای این ماموریت ، پس از هماهنگی های قضائی و با حضور نمایندگان اداره جهاد کشاورزی ومنابع طبیعی  بناها و دیوارهای ایجاد شده در این زمین ها تخریب شد .

وی با بیان این که در این عملیات 1200 متر از اراضی کشاورزی و ملی از چنگ زمین خواران رهاسازی شد از تشکیل 4 پرونده قضائی در این ارتباط خبر داد و اظهار داشت: برابر نظر کارشناسان ارزش زمین های رها سازی شده بالغ بر 8 میلیارد ریال برآورد شده است .

سرهنگ اسدی در پایان به شهروندان توصیه کرد: به جهت جلوگیری از تضییع حقوق و زیان های مالی قبل از هرگونه اقدام عمرانی نسبت به استعلام اصالت و کاربری ملک از ادارات مربوطه اقدام و پس از دریافت مجوزهای قانونی اقدام کنند.

------------------------------------------

دستگیری سارقان محتویات و قطعات خودرو در بهشهر 

سرهنگ ابوالقاسم ابراهیمی جانشین انتظامی شهرستان بهشهر از دستگیری 2 سارق محتویات و قطعات خودرو با 8 فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس سرهنگ "ابوالقاسم ابراهیمی" درتشريح اين خبرگفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت محتویات و قطعات خودرو و موتورسیکلت در سطح شهرستان بهشهر، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

جانشین انتظامی شهرستان بهشهر افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران 2 سارق را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.

سرهنگ ابراهیمی ادامه داد: متهمان در بازجویی های به عمل آمده به 8 فقره سرقت محتویات و قطعات خودرو و موتورسیکلت در این شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

ابراهیمی در پایان به شهروندان توصیه کرد: هشدار های پلیس را جدی گرفته و وسایل موتوری خود را به تجهیزات ضد سرقت مجهز کنند .

------------------------------------------

دستگیری 2 سارق اماکن خصوصی در نکا 

سرهنگ قاسم عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان نکا از دستگیری2سارق اماکن خصوصی و کشف 10فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "قاسم عزیزی "در بیان این خبر، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی ، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا، تصریح کرد: در این راستا، ماموران با انجام اقدامات پلیسی 2سارق سابقه دار را در این رابطه شناسایی و پس از هماهنگی قضائی آنها را دستگیر کردند.

سرهنگ "عزیزی" خاطر نشان کرد: متهمان در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 10فقره سرقت اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کردند .

وی در خاتمه با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، به شهروندان توصیه کرد: هشدار هاي پليس را در خصوص پيشگيري از سرقت جدي گرفته و در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک، مراتب را سريعا به پليس110 اطلاع دهند .

------------------------------------------

اجرای طرح مقابله با سرقت در عباس آباد 

سرهنگ ناصر صالحی فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد ازدستگیری 7 سارق اماکن خصوصی با 14 فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ناصر صالحی" در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی در شهرستان عباس آباد، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرارگرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد، خاطرنشان کرد: ماموران پس از بررسی های انجام شده و اقدامات اطلاعاتی ، با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی موفق به شناسایی 7 سارق حرفه ای و یک مالخر اموال مسروقه در این شهرستان شدند.

وی، تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه این سارقان حرفه ای را دستگیر کردند .

سرهنگ صالحی اظهار داشت: متهمان در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 14 فقره سرقت از منزل و اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند . 

خبر سلمان مهدوی 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار