با حضور میثم معافی مدیر کل کمیته امداد ، سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا و فریبا بریمانی مدیر کل بهزیستی مازندران ، تفاهم‌نامه همکاری فی مابین کمیته امداد، سپاه کربلا و سازمان بهزیستی استان در اداره کل کمیته امداد مازندران امضاء شد.
کد خبر: ۱۱۲۵۷۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۸ 11 September 2023

‌به گزارش تابناک مازندران، با حضور میثم معافی مدیر کل کمیته امداد ، سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا و فریبا بریمانی مدیر کل بهزیستی مازندران ، تفاهم‌نامه همکاری فی مابین کمیته امداد، سپاه کربلا و سازمان بهزیستی استان در اداره کل کمیته امداد مازندران امضاء شد.

 

امضاء تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین کمیته امداد، سپاه کربلا و سازمان بهزیستی مازندران  

در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور فرماندهان سپاه تمامی شهرستان‌ها برگزار شد، مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: یکی از نشانه های یاران و یاری امام زمان (عج الله) سرعت بخشیدن در خدمت‌رسانی به نیازمندان است که هم‌افزایی و هماهنگی ظرفیت نهادها و سازمان‌ها افزایش دهنده سرعت خدمات خواهد بود.

میثم معافی با اشاره به تفاهم‌نامه‌های گذشته با سپاه و بهزیستی بیان داشت: تفاهم‌نامه امروز در حوزه‌های مسکن، اشتغال، فرهنگی و معیشت امضاء خواهد شد تا بتوانیم اتفاقات خوبی در خدمت‌رسانی به محرومین در استان رقم بزنیم.

وی با اشاره به اینکه در استان، ۱۱،۶۰۰ مددجوی فاقد مسکن ، که ۸ هزار نفر فاقد زمین هستند گفت: امروز تفاهم‌نامه برای ساخت ۱۵۳۷ مسکن که تا پایان سال تحویل مددجویان می‌شود و همچنین ارتباطات و تعاملات کمیته امداد و بهزیستی در پنج‌شنبه‌های جهادی که در روستاهای دور دست برگزار می‌گردد امضاء خواهد شد.

مدیر کل کمیته امداد مازندران، هم‌افزایی و هماهنگی دو نهاد حمایتی کمیته امداد و بهزیستی را با برکت دانست و گفت: وقتی با همه امکانات و اعتبارات در کنار یکدیگر قرار گرفته و به جامعه هدف خدمات ارائه می‌دهیم دستاوردهای درخشانی در خدمت‌رسانی را شاهد خواهیم بود.

مدیر کل بهزیستی استان مازندران نیز در این مراسم، توانمند‌سازی مددجویان را ماموریت اصلی کمیته امداد و بهزیستی بیان کرد که با قوت در دست اجرا است.

فریبا بریمانی با اشاره به طرح پنج‌شنبه‌های جهادی که از یک‌سال گذشته در روستاهای دور دست در حال اجرا است گفت: هدف، ارائه خدمات در بین مردم است و تا امروز از مجموع ۳،۶۰۰ روستای مازندران به ۸۰۰ روستا سفر شده است و حدود ۳،۰۰۰ فرد جدید شناسایی و تحت حمایت قرار گرفتند.

وی افزود: بسیار خوشحالیم که کمیته امداد هم به اردوهای جهادی بهزیستی پیوسته و این دو نهاد در کنار هم با اقدامات مشترک در جهت خدمت به جامعه‌ی هدف به نتایج خوبی خواهند رسید.

در این مراسم سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلای مازندران نیز با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی سپاه کربلا در بخش تامین بسته‌های معیشتی و لوازم‌التحریر، احداث مسکن و ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی استان، گفت: بسیاری از خدمات و جامعه هدفی که به آنها خدمات ارائه می‌دهیم مشترک با کمیته امداد و بهزیستی است که با امضاء این تفاهم‌نامه می‌توانیم از موازی‌کاری دور شده و خدمات شایسته‌ای به محرومین ارائه دهیم.

خبر: الهام زارعی

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار