رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد مازندران گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید، همگام با سراسر کشور در مازندران نیز پویش تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان در جشن عاطفه‌ها با شعار "آینده ساز باشیم" در حال برگزاری است.
کد خبر: ۱۱۲۵۱۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۰ 07 September 2023

 

برگزاری  

به گزارش تابناک مازندران، مسعود قنبری قادیکلایی، در ارتباط زنده تلفنی با برنامه صبح مازندران سیمای تبرستان با تسلیت ایام اربعین سید و سالار شهیدان و یاران باوفایشان اظهار داشت: ۱۶۵۰۰ دانشجو و دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد مازندران هستند.

وی با اشاره به اینکه، در آستانه سال تحصیلی جدید هستیم افزود: همگام با سراسر کشور در مازندران نیز پویش تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان در جشن عاطفه‌ها با شعار "آینده ساز باشیم" در حال برگزاری است.

رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد مازندران بیان داشت: همچون همیشه نیاز به حِمایت خَیِّرین و نیکوکاران خیراندیش داریم تا هیچ دانش‌آموزی بدون دریافت کیف و کفش و لوازم‌التحریر به مدرسه نرود.

قنبری قادیکلایی با بیان اینکه، اتفاقات خوبی در حوزه خِیر و احسان در استان در حال شکل‌گیری است گفت: همکاری خوبی بین کمیته امداد و آموزش و پرورش وجود دارد و با توجه به جلسات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده با حفظ کرامت دانش‌آموزان کلیه اجناس و وجوهات جمع آوری شده به آموزش و پرورش تحویل داده می شود و از طریق مراکز نیکوکاری محله و مدرسه توزیع می‌شود.

وی با تشکر و قدردانی از همکاری بسیار خوب و صمیمانه صدا و سیمای مرکز تبرستان، با دعوت از تمامی مردم نیک‌اندیش استان در پیوستن به این پویش گفت: از طریق شماره گیری کد دستوری *۸۸۷۷*۰۱۱# و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۵۰۵ می‌توانند مبلغ مورد نظر خود را برای جشن عاطفه ها واریز نمایند.

خبر: الهام زارعی

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار