۴۸ پروژه بخش کشاورزی با اعتبار ۵۴۲ میلیارد و ۷۵۵ ملیون تومان هفته جهاد کشاورزی امسال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد
کد خبر: ۱۱۰۹۰۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۹ 08 June 2023

به گزارش تابناک مازندران ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت:

۴۸ پروژه بخش کشاورزی با اعتبار ۵۴۲ میلیارد تومان هفته جهاد کشاورزی در استان بهره برداری می شود.

 حسن عنایتی کلیجی صبح پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران درباره افتتاح پروژه‌های شاخص کشاورزی مازندران به مناسبت بزرگداشت هفته جهاد کشاورزی گفت: ۴۸ پروژه بخش کشاورزی با اعتبار ۵۴۲ میلیارد و ۷۵۵ ملیون تومان هفته جهاد کشاورزی امسال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه با افتتاح این پروژه‌ها برای ۱۹۸ نفر ایجاد اشتغال می‌شود، ادامه داد: ۸۱ روستا با ۴ هزار و ۵۴۵ خانوار از مزایای این طرح‌ها بهره‌مند می‌شوند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران افزود: با بهره‌برداری از طرح‌های بخش کشاورزی در هفته جهاد کشاورزی شاهد افزایش ۲۰۰ هزار تنی محصولات کشاورزی خواهیم بود.

وی گفت: با بهره برداری از پروژه‌های گلخانه‌ای استان در هفته جهاد کشاورزی امسال، ۱۹۶ هزار و ۸۴۰ گلدان گل به تولیدات گل و گیاه استان اضافه خواهد شد.

عنایتی به طرح‌هایی که در هفته جهاد کشاورزی افتتاح می‌شود اشاره کرد و افزود: کارخانه تولید خوراک دام و طیور، مرغ مادر، واحد جوجه‌کشی، بسته‌بندی میوه، برنج، سبزیجات و صیفی‌جات، سردخانه زیرصفر، لوله‌گذاری و انتقال آب، تجهیز و نوسازی اراضی شالیزاری، مرغداری گوشتی، گلخانه لیموترش و سبزی و صیفی و گل و گیاه از جمله پروژه‌هایی است که در این هفته به بهره‌برداری می‌رسد. 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار