کد خبر: ۱۰۹۵۲۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۰ 04 March 2023
به گزارش تابناک مازندران ، مدیر جهاد کشاورزی ساری اظهار کرد:
طرح تشدید نظارت ها بر بازار شب عید ساری با برگزاری رزمایش بازرسی از مراکز عرضه محصولات اساسی در این شهرستان آغاز شد.

بر اساس این گزارش سید اسماعیل علوی اظهار کرد: طرح تشدید نظارت ها بر بازار شب عید ساری با برگزاری  رزمایش بازرسی از مراکز عرضه محصولات اساسی آغاز شد.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری تصریح کرد: این مانور با حضور بازرسان سازمان جهاد کشاورزی استان، بهداشت، سازمان صمت، بسیج اصناف، تعزیرات حکومتی، اداره غله و فرمانداری ساری در راستای مصوبات قرارگاه امنیت غذایی و ستاد تنظیم بازار کالاهای اساسی برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه در این مانور 30 بازرس در قالب 8 تیم برای بازرسی و نظارت بر وضعیت عرضه کالاهای اساسی راهی بازار شدند، افزود: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان با عید نوروز، طرح تشدید نظارت بر بازار محصولات اساسی کشاورزی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: تمرکز بازرسان جهاد کشاورزی در رابطه با مایحتاج روزانه و محصولات مهم غذایی است و بر این اساس نانوایی ها، میوه فروشی‌ها، فروشگاه‌های لبنیات و مواد پروتئینی، قصابی‌ها و مرغ فروشی‌ها و فروشگاه‌های شیرینی و آجیل در اولویت بازرسی و نظارت قرار دارند

 

وی گفت: روزهای پایانی سال همانند هر سال با افزایش تقاضا برای تهیه و مصرف کالاهای اساسی از سوی مردم مواجه هستیم که این مساله تشدید نظارت ها بر بازار را ملزم می کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار