کد خبر: ۱۰۸۸۶۴۰
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۷ 22 January 2023

به گزارش تابناک مازندران، درکانال کناریها مطلبی از امام جمعه شهرستان فریدونکنار خطاب به استاندار مازندران منتشر شده است.

بر اساس این گزارش ، در این نامه در مورد کمبودهای این شهر از جمله بیمارستان فریدونکنار و همچنین استقلال خزر شهر مطرح شده است.

متن این نامه به این شرح است:

استاندار گرانقدر مازندران!سلام علیکم،از عواقب مسائل خرزشهر بر حذر باشید،جناب استاندار محترم! از روزی که در اردوگاه شهید رجائی در معارفه فرماندار گرامی شهرستان فریدونکنار فرمودید :(نقل به مضمون) من آمده ام و نیز آماده ام تا فریدونکنار را از مظلومیت نجات بدهم و بعدها در سفر شهرستانی خود بر آن سخن تأکید ورزیدید، بارقه ی امید در دل همشهری های خطه مبارک جرقه زد و اینجانب نیز چندین بار از این گفته شما در خطبه های رسمی نماز جمعه شهرستان فریدونکنار تقدیر کرده ام که نگاه مثبت تان را به انتظار می نشینیم. اما در عمل از برخی از عوامل تان ، متأسّفانه شاهد مواضعی هستیم که آن نور امید را به خاموشی می برند. 
بارها مسئولانِ شهرستانی از طرق گوناگون به عرض مجریانِ استانی ، کمبود ها و گره های این شهرِ بفرموده ی شما مظلوم ، را به عرض رسانده اند؛ اما عزمی جدی و محسوس و راهگشا بر گره گشائی های مد نظر شما در ضمن بیش از ٧٠ مصوبه سفرِ امید بخش تان ملاحظه نمی شود.

جناب استاندار پرتلاش نه تنها امروز مسائل و معضلات قدیمی شهرستانِ ما از باب فقط نمونه می نویسم : انباشت زباله و بندر امام خمینی (رحمة الله علیه) و پل ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و برخی از کمبودهای بیمارستان و دامن گیری آسیب های اجتماعی و ..... حل نشده است، بلکه طرح استقلال خزرشهر در مرکز استان، بر چهره ی متحد مردم و مسئولان این شهرستان پنجه انداخته است.

این جانب بار دیگر همان مطالبه ی مطرح شده در آخرین خطبه ی ماه مبارک رمضان گذشته را به یاد حضرت عالی می آورم و عواقب احتمالی ملغی نشدن این طرح را هشدار میدهم.


اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار