انگار برخی گزارشگران مازندرانی از پیروزی نساجی ناراحت می‌شوند!
گزارشگر این دیدار حذفی با اظهارات نادرست و تخریبی باعث نگرانی و ایجاد شبهه نزد کادرفنی و بازیکنان نساجی مازندران شده است. جای تأسف دارد که این اظهارات ناشیانه یا مشکوک مسبوق به سابقه نیز بوده است
کد خبر: ۱۰۸۷۰۶۲
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۲ 12 January 2023

‍ ‍ ‍ به گزارش تابناک مازندران، ‍  باشگاه نساجی با ارسال نامه سرگشاده به صدا و سیمای استان مازندران به نحوه گزارش، گزارشگر دیدار این تیم با فجر سپاسی شیراز اعتراض کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

" به نظر می رسد برخی از دوستان گزارشگر در استان مازندران، از موفقیت یا پیروزی نساجی خوشحال که نمی شوند هیچ! بلکه ناراحت شده و این ناراحتی را در رسانه ملی و استانی بروز می دهند. باشگاه نساجی مازندران توقع ندارد دوستان گزارشگر همچون هم قطاران خود در سایر استان ها به حمایت و طرفداری تیم شهر و استان خود بپردازند و حتی معتقدیم رسالت کار گزارشگری بی طرف بودن و ابراز نکردن نظرات شخصی در حین گزارش است.

با این وجود انتظار هم نداریم گزارشگر مازندرانی دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی دو تیم نساجی و فجر سپاسی به شکلی مغرضانه و یک طرفه از جملات تخریبی علیه کادرفنی و بازیکنان تیم استان خود استفاده کند. پرسش اینجاست که آقای گزارشگر! چگونه ممکن است تیمی بدون موقعیت بتواند دو گل به حریف بزند؟! یا اینکه پس از گل شدن ضربه پنالتی تیم فجر سپاسی شیراز این حق طبیعی گلر نساجی مازندران بود که توپ را از درون دروازه برداشته و آرامش را در واپسین لحظات مسابقه به تیم بازگرداند اما گزارشگر بازی مورد اشاره این حرکت طبیعی و فوتبالی علیرضا حقیقی را با عباراتی سخیف زیر سئوال می برد. باور کردنی نیست گزارشگر تخصصی فوتبال از قواعد این رشته آگاهی نداشته باشد و نداند پس از گل شدن ضربه پنالتی بازیکن فجر سپاسی شیراز، توپ در تملک تیم نساجی بوده است و نه حریف!

به هر روی گزارشگر این دیدار حذفی با اظهارات نادرست و تخریبی باعث نگرانی و ایجاد شبهه نزد کادرفنی و بازیکنان نساجی مازندران شده است. جای تأسف دارد که این اظهارات ناشیانه یا مشکوک مسبوق به سابقه نیز بوده است.

حداقل انتظار این بود که آقای گزارشگر بابت اظهارات نادرست خود بلافاصله از کادرفنی و بازیکنان نساجی مازندران عذرخواهی کند اما چنین نکرد.

بر همین اساس روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، مراتب اعتراض شدید باشگاه و هواداران را جهت انتخاب این گزارشگر به تهیه کننده برنامه مورد نظر اعلام کرده و امیدوار است من بعد گزارش مسابقات تیم نساجی مازندران به اشخاص صالح، بدون غرض، اهل مطالعه و آشنا به قوانین و قواعد فوتبال سپرده شود."

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار