از آن زمان تاکنون رایزنی های فراوانی با همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران با سرمایه گذاران مختلف صورت گرفت که در نهایت اتوبوس تفریحی و دریایی آب های ساحلی خزر در استان مازندران با همکاری سرمایه‌گذار بخش خصوصی وارد بندر نوشهر شد و به زودی برای استفاده گردشگران خارجی و داخلی به بهره‌برداری می‌رسد
کد خبر: ۱۰۷۷۹۴۸
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۲ 19 November 2022

به گزارش تابناک مازندران ، محمود حسینی پور استاندار مازندران در گفت و گویی اظهار داشت:

 کشتی های مسافربری در دریاهای مازندران بعنوان کریدور بین استانهای شمالی گلستان، مازندران وگیلان به زودی راه اندازی می شود. 

راه اندازی کشتی های مسافربری در دریاهای مازندران  

استاندار مازندران با بیان اینکه نخستین اتوبوس تفریحی و دریایی ساحلی خزر در مازندران در بندر نوشهر پهلو گرفت، گفت: یکی از رویاهای بشر در زندگی، سفرهای آبی بوده و امروزه با توجه به امکانات مدرن کشتیرانی، این مهم انجام شده است.

وی با اشاره به این که کشتی جدید تفریحی دریای خزر نیز این امکان را برای همه مسافران شمال و شمال نشینان فراهم می آورد، ادامه داد: با رایزنی استاندار مازندران این کشتی وارد استان شده و به زودی شروع به فعالیت می کند.

حسینی پور با اشاره به اینکه اجرای طرح گردشگری دریایی و حمل و نقل دریایی هم جزو مهمترین راهبردهایی بود که از شروع به کار استاندار جدید طی یک سال گذشته تا اکنون مورد پیگیری قرار گرفت، افزود: از آن زمان تاکنون رایزنی های فراوانی با همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران با سرمایه گذاران مختلف صورت گرفت که در نهایت اتوبوس تفریحی و دریایی آب های ساحلی خزر در استان مازندران با همکاری سرمایه‌گذار بخش خصوصی وارد بندر نوشهر شد و به زودی برای استفاده گردشگران خارجی و داخلی به بهره‌برداری می‌رسد.

نماینده عالی دولت در استان، خاطرنشان کرد: کشتی های مسافربری در دریاهای مازندران بعنوان کریدور بین استانهای شمالی گلستان، مازندران وگیلان به زودی راه اندازی می شود

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار