از سوی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل آخرین وضعیت بیماران کرونایی در مازندران اعلام شد
کد خبر: ۱۰۶۹۵۸۱
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۸ 27 September 2022

به گزارش تابناک مازندران ، در شبانه روز گذشته ۲۰ بیمار تازه مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری و ۲۸ بیمار کرونایی مرخص شدند.
بر اساس این گزارش ، مجموع بیماران مبتلا به کرونا ویروس بستری در مراکز درمانی مازندران به ۷۷ نفر رسید که از این تعداد ۲۲ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
در این مدت موردی از فوتی بر اثر ابتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های استان به ثبت نرسید.

دانشگاه علوم پزشکی مازندران: تکرار روز صفر فوتی کرونایی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۲۸ نفر ترخیص شدند.
دکتر فرهاد غلامی با اشاره به ثبت روز بدون فوتی کرونایی در این مدت، مجموع بیماران بستری مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه را ۶۹ نفر اعلام کردو افزود: از این شمار ۱۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل، بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک به ویژه در محیط بسته و تکمیل دوره واکسیناسیون تاکید کردند.

دانشگاه علوم پزشکی بابل: روز بدون ترخیص وبستری جدید کرونایی


رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به ثبت روز بدون بستری بیمار جدید کرونایی و ترخیصی بیمار کرونایی گفت: شبانه روز گذشته، موردی از فوتی بر اثر ابتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل به ثبت نرسید.
دکتر سید علی مظفر پور خوشرودی با بیان اینکه اکنون ۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند، افزود: از این تعداد ۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی بستری اند

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار