حمید مطهری که در اولین تجربه سرمربیگری خود هدایت نساجی را برعهده گرفته، شب گذشته با دعوت از بازیکنان و اعضای نساجی قصد داشت آنها را برای ادامه فصل متحد کند که البته این مراسم با درگیری دو بازیکن تیمش، شکل عجیبی به خود گرفت
کد خبر: ۱۰۶۹۲۳۳
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۵ 24 September 2022

به گزارش تابناک مازندران ، ورزش سه نوشت: در شرایطی که حمید مطهری با ترتیب دادن مراسم شام قصد داشت بازیکنان تیمش را برای ادامه مسیر لیگ متحد کند، این مراسم با حاشیه بزرگی همراه شد.

نساجی مازندران که فصل گذشته موفق شده به عنوان قهرمانی جام حذفی دست یابد، در این فصل نتوانسته هنوز به نتایج قابل قبولی دست یابد. این تیم با کسب ۶ امتیاز طی ۶ بازی اخیر خود، در جایگاه یازدهم جدول جا گرفته و در آخرین بازی نیز با سه گل برابر استقلال شکست خورد.

حمید مطهری که در اولین تجربه سرمربیگری خود هدایت نساجی را برعهده گرفته، شب گذشته با دعوت از بازیکنان و اعضای نساجی قصد داشت آنها را برای ادامه فصل متحد کند که البته این مراسم با درگیری دو بازیکن تیمش، شکل عجیبی به خود گرفت.

رضا جعفری و مهدی نظری در حاشیه این مراسم بعد از بگو مگویی که داشتند، در ادامه با یکدیگر دست به یقه شدند و ضرباتی نیز به یکدیگر وارد کردند که با دخالت دیگر بازیکنان و اعضای تیم، ماجرا خاتمه یافت.


مطهری که از این اتفاقات شوکه شده بود، با ابراز تاسف از این رفتار شاگردانش، با حالت ناراحت این محل را ترک کرد 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار