آخرین وضعیت بیماران کرونایی در مازندران
از سوی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل آخرین وضعیت بیماران کرونایی در مازندران اعلام شد
کد خبر: ۱۰۶۰۹۷۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۹ 10 August 2022

به گزارش تابناک مازندران ، طی 24 ساعت گذشته شش مازندرانی ،(۴ نفر در بخش علوم پزشکی مازندران و دو تن در بخش دانشگاه علوم پزشکی بابل جان باختند.  )

بر اساس این گزارش ، در شبانه روز گذشته 100بیمار تازه مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری و ۱۰۳ بیمار کرونایی مرخص شدند.

مجموع بیماران مبتلا به کرونا ویروس بستری در مراکز درمانی مازندران به ۳۴۲ نفر رسید که از این تعداد ۸۹ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در این مدت ۶ مورد فوتی بر اثر ابتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های استان به ثبت رسید.

 

دانشگاه علوم پزشکی مازندران: افزایش شمارمبتلایان کرونا

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۹۱ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۸۹ نفر ترخیص شدند.

دکتر فرهاد غلامی با اشاره به ثبت چهار مورد فوتی کرونایی در این مدت، مجموع بیماران بستری مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه را ۲۸۶ نفر اعلام کردو افزود: از این شمار ۸۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل، بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک به ویژه در محیط بسته و تکمیل دوره واکسیناسیون تاکید کردند.

دانشگاه علوم پزشکی بابل: ثبت دو فوتی کرونایی

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به اینکه ۲۴ ساعت گذشته ۹ مورد جدید بیمار مبتلا به کرونا در چهار بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه ثبت شده گفت: ۱۴ بیمار کرونایی نیز با بهبود نسبی مرخص شدند.

دکتر سید علی مظفر پور خوشرودی با بیان اینکه اکنون ۵۶ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند، افزود: از این تعداد ۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی بستری اند. 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار