استاندار مازندران اظهار امیدواری کرد که با ابلاغ مصوبات سفر به شهرستان که بیش از ۲۷ مصوبه پیش‌بینی می‌شود، شانیت ویژه این مردم که بارها پرچم جمهوری اسلامی ایران را در عرصه‌های مختلف بالا بردند و بر غرور ملی ایران افزودند؛ حفظ شود
کد خبر: ۱۰۵۷۵۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۸ 21 July 2022

به گزارش تابناک مازندران ، حسینی پور استاندار مازندران در نشست شورای اداری شهرستان جویبار،گفت : ساخت مجتمع توریسم ورزشی در شان مردم جویبار برای توسعه گردشگری سلامت و ورزشی در منطقه با همراهی یکی از بانک‌های عامل در نظر گرفته شده است که ارمغان تکمیل آن توسعه اقتصادی در این شهرستان خواهد بود. ‎

حسینی پور در این نشست بیشترین مشکل مطرح شده در بازدید های مدیران از روستاها را در زمینه آب شرب و کشاورزی اعلام کرد وافزود:مسئولین مربوطه به نحوی عمل کنند تا مردم با آرامش به کشاورزی و کارهای روزانه خود بپردازند و هم چنین خود مردم در مصرف بهینه آب نیز مشارکت داشته باشند.
نماینده عالی دولت در استان ادامه داد : دیگر مشکل کشاورزان تامین سوخت مورد نیازگزارش شده است که مسئولین مربوطه بصورت جدی پیگیری و رفع مسئله کنند.
استاندار مازندران بحث مشترک دیگر ،در برخی روستاها را اجرای طرح‌های هادی عنوان و اظهار کرد که بنیاد مسکن در این زمینه باید توجه داشته باشد.
حسینی‌پور، درباره بحث فیبر نوری و مشکل مخابراتی در روستاها بیان داشت : این تجهیزات و تاسیسات باید به صورت زیرزمینی انجام شود و از سطح اراضی نباشد.
وی بابیان اینکه رفع مشکل جاده‌ای در روستاها که از مطالبات مردم است، گفت:البته وضعیت شهرهای جویبار بهتر از روستاها نیست و معاونت عمرانی در برنامه‌ریزی‌های استانی به این موضوع توجه ویژه داشته باشد.
استاندار مازندران اظهار امیدواری کرد که با ابلاغ مصوبات سفر به شهرستان که بیش از ۲۷ مصوبه پیش‌بینی می‌شود، شانیت ویژه این مردم که بارها پرچم جمهوری اسلامی ایران را در عرصه‌های مختلف بالا بردند و بر غرور ملی ایران افزودند؛ حفظ شود.
وی وضعیت المان و مبلمان شهری در جویبار را زیبنده‌ی شهری که مهد کشتی جهان است،ندانست و گفت: باید در جهت تحول المان شهری و برای تبدیل آن به شهر توریسم ورزشی و مقصد گردشگری با نام نامی حسن یزدانی و دیگر قهرمانان این دیار، تلاش مضاعفی صورت بگیرد.
حسینی پور با اشاره به ۱۷۷ واحد مرغداری فعال درجویبار افزود: ۱۰ درصد مرغ کشور را این شهرستان تامین می‌کند و جهاد کشاورزی باید برای رفع مشکلات مرغداران تلاش ویژه داشته باشد.
استاندار مازندران با اشاره به بازدیدی که از مجتمع ماهیان خاویاری جویبارداشت ، اعلام کرد: احداث صنایع تبدیلی می‌تواند ارزش فعلی ماهیان خاویاری جویبار را در صادرات‌ تا ۱۵ برابر افزایش دهد.
نماینده عالی دولت در مازندران اشاره‌ای هم به بازدید خود از سالن ورزشی چند منظوره جویبار داشت و عنوان کرد: پیمانکار باید در سه شیفت و به سرعت پروژه را به پیش ببرد.
وی خاطر نشان کرد: ساخت مجتمع توریسم ورزشی در شان مردم جویبار برای توسعه گردشگری سلامت و ورزشی در منطقه با همراهی یکی از بانک‌های عامل در نظر گرفته شده است که ارمغان تکمیل آن توسعه اقتصادی در این شهرستان خواهد بود.

تیتر جویبار 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار