هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده سرودار، سوادکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده گیلاوند و هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده آب اسک سنگین است
کد خبر: ۱۰۵۳۷۴۱
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱ 30 June 2022

به گزارش تابناک مازندران ، سرهنگ جهان تاب با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج- چالوس و بالعکس، گفت:

تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز جمعه از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به مرزن آباد ممنوع است.


رئیس پلیس راه مازندران افزود: تردد انواع وسایل نقلیه در صورت مشاهده ترافیک سنگین از ساعت ۱۸ تا ۲۴ از مرزن آباد به کرج و تهران یکطرفه خواهد شد.


او گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ فردا از رودهن به آمل ممنوع است و در صورت مشاهده ترافیک سنگین با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل از آب اسک به رودهن محدوده مشاع در همین ساعت یکطرفه می‌شود.


سرهنگ جهان تاب با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی و ممنوع بودن تردد همه تریلر‌ها در محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ روز‌های پنج شنبه و جمعه ۹ و ۱۰ تیرماه از این محور ممنوع است.


رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک، در تمامی محور‌های مواصلاتی استان ممنوع است.


او تاکید کرد: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی خواهد شد.


رئیس پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های استان را دارند، خواست: ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده سرودار، سوادکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده گیلاوند و هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده آب اسک سنگین است 

 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار