درد و دل های یک جانباز؛
طبق قوانین بین المللی به خسارت دیدگان جنگ مبالغی چند میلیون دلاری به آسیب دیدگان بپردازد و سند صحت ادعا را نیز اقدام ۴ الی ۵ نفر از قشر خانواده ی شهید و جانباز و آزاده به گرفتن وکیل و طرح دعوا در دیوان داوری لاهه و محکومیت دولت عراق و دریافت ۴ میلیون دلار توسط خانواده ی یک شهید و سه میلیون دلار توسط یک جانباز قطع عضو و .... عنوان می کنند
کد خبر: ۱۰۵۲۰۳۱
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۵ 21 June 2022

به گزارش تابناک مازندران ، متاسفانه مدتی است که بحثی انحرافی غرامت جنگی همچون غده ای سرطانی تمام وجود ذیقیمت بسیاری از خانواده های جانبازان و آزادگان را در بر گرفته و با القاء این مطلب که عراق می بایست به دلیل آغاز جنگ تحمیلی طبق قوانین بین المللی به خسارت دیدگان جنگ مبالغی چند میلیون دلاری به آسیب دیدگان بپردازد و سند صحت ادعا را نیز اقدام ۴ الی ۵ نفر از قشر خانواده ی شهید و جانباز و آزاده به گرفتن وکیل و طرح دعوا در دیوان داوری لاهه و محکومیت دولت عراق و دریافت ۴ میلیون دلار توسط خانواده ی یک شهید و سه میلیون دلار توسط یک جانباز قطع عضو و .... عنوان می کنند!!! گروههای تلگرامی و با انواع وعده و وعید تشکیل داده و به تطمیع جمعی از خانواده ایثار مشغول هستند که این گروه ها به کانونی برای ایجاد شبهه در پایه های ارزشی دفاع مقدس ، ولایت و نظام جمهوری اسلامی شده است.

این در حالیست که ؛

۱ - هیچکس آدرس و نشانی از آن ۴ یا ۵ نفر که موفق به اخذ غرامت شده اند ، ارائه نکرده است !
۲ - دیوان داوری لاهه به دعاوی مورد توافق و تعهد دو یا چند کشور به اینکه این دیوان طرف قضاوت و اعلام حکم باشد ورود کرده و به دعاوی اشخاص رسیدگی نمی کند !
۳ - موضوع پرداخت خسارت فقط در جنگ هائی که منجر به توافق و تعهد صلح باشد قابل طرح است و جنگ ایران و عراق طی قطعنامه ۵۹۸ به آتش بس ختم شده است.
۴ - موضوع دریافت غرامت توسط کویت با دریافت غرامت توسط ما قابل مقایسه نیست و در نهایت این کشور کویت نبود که از دولت عراق اخذ غرامت کرد بلکه آمریکا با بلوکه کردن پولهای ناشی از فروش نفت عراق دهها میلیارد دلار را به نام کویت و به اسم دریافت هزینه های آزادسازی کویت مصادره کرد.
بازی درخواست غرامت یک بازی پلید توسط مهره های مجازی معاندین است که بر خط مقدم دفاع از نظام و ولایت رخنه کرده و با اغوای بسیاری از ایثارگران به طمع دریافت خسارت چند میلیون دلاری! آنها را در مقابل نظام و آرمانهای ۸ سال دفاع مقدس قرار بدهند.


ڪانال حقوق و دستمزد. 

 

 

 

 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
M
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۰
اینجاایرانه مگرمیشه حق مارابه مابدن؟ خودشون فقط حق دارن، دزدی واختلاس واذیت کردن مردم فقط درمرام شون هستن، حق داشتن جوونای مار......رکنن وبه اهداف ....برسن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
بنام خداوند متعال ایا اگر ما ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس بعداز سی سال شکیبایی حقوق قانونی خودرا بخواهیم مقابل نظام ایستاده ایم ومعاندیم؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار