در پی بارش برف و باران در محورهای مازندران و لغزنده بودن خیابان های منتهی به استان ، راهداران به حالت آماده باش در آمدند.
کد خبر: ۱۰۲۵۰۱۹
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۸ 27 January 2022

به گزارش تابناک مازندران ، حسن جهانیان گفت: با توجه به هشدار هواشناسی و کاهش دما و بارش برف در ۴۸ ساعت آینده در جاده های کوهستانی استان هموطنان از سفر و گردش به مناطق ییلاقی و کوهستانی به جد پرهیز کنند.مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران افزود:  ۲۲ راهدارخانه در ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی مازندران فعالیت دارند که ۳۵۰ نفر از راهداران سخت کوش در قالب ۳۳ اکیپ راهداری زمستانی و با ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات راهداری در ۳۷۰۰ کیلومتر از راه‌های برفگیر و کوهستانی استان به انجام فعالیت‌های راهداری زمستانی مشغولند.

او گفت:  با توجه به اینکه در زمان بحران و شرایط بد جوی اولویت کاری راهداران محور‌های شریانی و اصلی بوده از این رو از هموطنان با توجه به هشدار‌ها و اطلاعیه‌های مکرر رسانه‌های حقیقی و مجازی از سفر و گردش به مناطق ییلاقی و کوهستانی به جد پرهیز کنند.

جهانیان افزود: با توجه به کاهش دما در محور‌های کوهستانی به همه رانندگانی که قصد تردد از محور‌های کوهستانی را دارند توصیه می‌شود ضمن رعایت قوانین و مقرارت، تجهیزات و امکانات ایمنی از جمله زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار