در شبانه روز گذشته ۵۵بیمار مبتلا به کووید ۱۹ با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مرخص شدند و ۶۹بیمار مبتلا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
کد خبر: ۱۰۲۳۶۶۸
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۰ 20 January 2022

به گزارش تابناک مازندران، ۶۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا امروز در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵بیمار مبتلا به کووید ۱۹ با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مرخص شدند و ۶۹بیمار مبتلا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

هم اکنون ۲۷۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی مازندران بستری هستند.

در شبانه روز گذشته یک نفر دیگر از هم استانی‌ها بر اثر کرونا، جان خود را از دست داد.

بستری ۵۳بیمار کرونایی جدید

فوت یک بیمار کرونایی در استان مازندرانرئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت:

در۲۴ ساعت گذشته ۵۳بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۴۳نفر ترخیص شدند.

دکتر موسوی با اشاره به اینکه هم اکنون ۵۴بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند افزود: در شبانه روز گذشته یک هم استانی دیگر بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی مازندران جان باخت.

او گفت:

در حال حاضر ۲۱۲بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمع ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از سفر‌های غیرضروری و بهداشت دست تاکید کرد.

بستری ۱۵بیمار کرونایی جدید

فوت یک بیمار کرونایی در استان مازندرانسرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۱۵بیمار کرونایی جدید ۲۴ ساعت گذشته در ۴ بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه گفت: ۱۲ بیمار نیز با بهبودی نسبی مرخص شدند.

دکتر سید علی مظفر پور خوشرودی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۵۹نفر اعلام کرد و افزود: ۱۵ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

او گفت:

موردی از فوت بر اثر ابتلا به کووید۱۹ امروز در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل ثبت نشده است.  

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار