نماینده آمل در ست‌های اول و دوم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲ و ۲۶ بر ۲۴ میزبان خود را شکست داد. در طول دو ست این مسابقه تیم میزبان در کنترل تماشاگران موفق عمل نکرد و به دفعات تماشاگران از کلمات نامناسب استفاده کردند که ناظر مسابقه چند بار از مسئولان باشگاه و اجرایی سالن خواست تماشاگران را کنترل کنند.
کد خبر: ۱۰۲۳۴۸۷
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۳ 19 January 2022

به گزارش تابناک مازندران، تیم‌های آذرباتری ارومیه و لبنیات هراز آمل به دلیل استفاده تماشاگران از الفاظ نامناسب متوقف شد.

بر اساس این گزارش از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال مردان چهارشنبه، ۲۹ دی‌ماه با هفت دیدار پیگیری می‌شود. تیم‌های آذرباتری ارومیه و لبنیات هزار آمل در سالن غدیر ارومیه از ساعت ۱۵ به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده آمل در ست‌های اول و دوم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲ و ۲۶ بر ۲۴ میزبان خود را شکست داد. در طول دو ست این مسابقه تیم میزبان در کنترل تماشاگران موفق عمل نکرد و به دفعات تماشاگران از کلمات نامناسب استفاده کردند که ناظر مسابقه چند بار از مسئولان باشگاه و اجرایی سالن خواست تماشاگران را کنترل کنند.

بعد از پایان ست دوم، ناظر مسابقه بر اساس آئین‌نامه اجرایی و انضباطی مسابقات، از ادامه مسابقه جلوگیری کرد و بازی متوقف شد تا کمیته انضباطی درباره این مسابقه تصمیم‌گیری کند.

یونس حسن‌زاده و محمد شاهمیری ناظر فنی و داوری این دیدار بودند و مجتبی بیداریان و سیدمرتضی مشهدی هم به عنوان داوران اول و دوم، قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار