با اجرای طرح تعدیل روشنایی معابر در استان در صورت نا ترازی تولید و مصرف برق در فصل سرما و پیش‌آمده‌ای احتمالی می‌توان روزانه از خاموشی احتمالی حداقل 6 هزار مشترک برق جلوگیری به عمل آورد. 
کد خبر: ۱۰۲۲۶۵۲
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸ 16 January 2022

به گزارش تابناک مازندران، یرپرست شرکت توزیع نیروی برق مازندران از تعدیل 38 هزار لامپ روشنایی معابر استان جهت صرفه‌جویی در پیک‌بار زمستان خبر داد.

سید کاظم حسینی کارنامی گفت: این اقدامات در راستای برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در مدیریت انرژی فصل زمستان و اولویت جدی گرفتن مدیریت مصرف برق و گاز در جهت پیشگیری از بروز هرگونه مشکل برای شهروندان در بحث انرژی صورت پذیرفت.

وی افزود: یکی از اقدامات صورت گرفته در بحث تعدیل روشنایی معابر طی چند ماه اخیر؛ شناسایی نقاط دارای قابلیت تعدیل لامپ‌ها در معابر سراسر استان به‌جز تونل‌ها، مناطق مه گیر و نقاط حادثه‌خیز بوده که با تعدیل 37 هزار و 935 لامپ صرفه‌جویی ۱۲ مگاواتی را در پی داشته است.

حسینی ادامه داد: با اجرای طرح تعدیل روشنایی معابر در استان در صورت نا ترازی تولید و مصرف برق در فصل سرما و پیش‌آمده‌ای احتمالی می‌توان روزانه از خاموشی احتمالی حداقل 6 هزار مشترک برق جلوگیری به عمل آورد. 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار