در حال حاضر ۱۹۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری هستند که از این تعداد ۵۵ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه تحت درمان قرار دارند.
کد خبر: ۱۰۲۲۳۲۵
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۴ 14 January 2022

به گزارش تابناک مازندران، با بستری ۵۲ بیمار مشکوک به ویروس کرونا در مراکز درمانی مازندران، تعداد بستری‌شدگان مبتلا به کووید ۱۹ و یا مشکوک به ویروس کرونا در این استان به ۱۹۱ نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلام این خبر افزود: طی شبانه روز گذشته تعداد ۵۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند و ظرف همین مدت تعداد ۴۱ نفر از افراد بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

سیدعباس موسوی اظهار کرد: هم اکنون ۱۹۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری هستند که از این تعداد ۵۵ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه تحت درمان قرار دارند.

از سوی دیگر، بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل، در حال حاضر ۵۸ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند و در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ بیمار جدید بستری و ۱۲ بیمار هم ترخیص شدند. هم اکنون ۱۱ بیمار نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

بر این اساس، با تزریق ۹۲۵ دز واکسن در شبانه روز گذشته مجموع واکسن های تزریق شده به همشهریان بابلی تا کنون به ۸۴۷ هزار و ۲۱۲ دُز واکسن رسید.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار