تیم فوتبال  تراکتورسازی به خاطر تغییر سیستم به دنبال ضدحمله بود و حتی در یکی دو مورد در نیمه اول خطرساز شد اما بعد از گلی که زدیم از لاک دفاعی خارج شد و فوتبال روه به جلویی داشتند.
کد خبر: ۱۰۲۲۳۰۶
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۳ 13 January 2022

به گزارش تابناک مازندران، ساکت الهامی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نشست خبری پس از دیدار مقابل تراکتور اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

بازی خوبی بود، هر چند بارندگی روی کیفیت بازی تاثیر گذاشته بود و بازی کاملا تاکتیکی بود. تراکتور به خاطر ما تاکتیکش را تغییر داده بود و به دلیل شرایط زمین بازی فیزیکی بود. دو تیم خیلی خوب بازی کردند و یکی از بازی‌های باکیفیت هر دو تیم بود. از نظر مالکیت، حفظ توپ و گردش توپ، ما کمی از تراکتور بودیم.

 تراکتور به خاطر تغییر سیستم به دنبال ضدحمله بود و حتی در یکی دو مورد در نیمه اول خطرساز شد اما بعد از گلی که زدیم از لاک دفاعی خارج شد و فوتبال روه به جلویی داشتند. بعد از گلی که زدند بازی متعادل بود. حیف که بازی مساوی شد و برای دو تیم در ادامه راه آرزوی موفقیت دارم.

* به نظرم شرایط به گونه‌ای بود که می‌توانستیم این بازی را ببریم چون موقعیت هم داشتیم اما فراموش نکنیم تراکتور شیر پیر است و هر اتفاقی بیفتد تراکتور، تراکتور است. تراکتور تیم خوبی است و با کسانی که می‌گویند این تیم ضعیف بسته شده کاملا موافق نیستم. تراکتور یکی از پرمهره‌های لیگ است و نمی‌توانم این حرف را قبول کنم. این تیم توانمند است اما حس من می‌گوید باید پیروز می‌شدیم.

*شاید اوایل فصل به خاطر محرومیتی که داشتم چیزهایی را از دست دادم اما 9 هفته است تیم ما شکست نخورده و برای تیمی مثل نساجی قابل تقدیر است و امیدوارم این روند نیم فصل دوم هم ادامه پیدا کند.

*هر دو ورزشکار اسطوره‌های فوتبال ما و جنتلمن هستند. شاهرخ از اسطوره‌های بچگی من است و بازی او را دوست داشتم. مسعود هم به نظرم جنتلمن واقعی برای کل فوتبال است. او الان در نساجی است اما یک بازیکن محبوب برای تراکتور محسوب می‌شود.  

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار