موازات این مکالمات شنیدیم پیگیری هایی نیز از طریق پلیس فتا انجام شده است. بنابرگفته یکی از نزدیکان تیم ملی در ماجرای محمد حسین کنعانی زادگان پای یک باند ساکن کشور ترکیه وسط است.
کد خبر: ۱۰۲۱۸۸۹
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴ 12 January 2022

به گزارش تابناک مازندران ازخبرورزشی – دیدار دو تیم ایران و عراق روز پنج شنبه ۷ بهمن ماه آینده درحالی برگزار می شود که یکی از مدافعان اصلی و مهره های کلیدی دراگان اسکوچیچ با حاشیه عجیبی مواجه شده است.

به طور قطع و یقین از ماجرای مکالمه خصوصی حسین کنعانی‌زادگان، مدافع ملی‌پوش تیم ملی و انتشار آن در فضای مجازی با خبر هستید. خبری که در فضای دو قطبی فوتبال ایران به سرعت آسیب‌های خود را متوجه تیم ملی کرده است.

از آنجایی که کنعانی‌زادگان یک مدافع با کیفیت و یکی از ارکان تیم اسکوچیچ از زمان حضور او در تیم ملی فوتبال ایران بوده، در صورتی که این مسئله باعث برخورد انضباطی با این بازیکن بشود تیم ملی بی جهت متحمل خسارتی خواهد شد که کمی تدبیر می‌توانست جلوی آن را بگیرد. البته مسئولیت این مسئله هم متوجه بازیزززذذکن و هم متوجه فردی است که این صداها را عمومی و آن را تبدیل به یک پرونده اخلاقی کرده است.

فدراسیون و نزدیکان تیم ملی ضمن مؤاخذه محمد حسین کنعانی زادگان به این مدافع ملی پوش توصیه کرده اند که درحال حاضر هیچ مصاحبه یا صحبتی انجام ندهد. ضمن آن که به او گفته شده بلافاصله پس از بازگشت به تهران باید در کمیته اخلاق حاضر شده و توضیحاتی ارائه دهد.

به موازات این مکالمات شنیدیم پیگیری هایی نیز از طریق پلیس فتا انجام شده است. بنابرگفته یکی از نزدیکان تیم ملی در ماجرای محمد حسین کنعانی زادگان پای یک باند ساکن کشور ترکیه وسط است.

این باند شناسایی شده اند اما اینکه چه کسی یا کسانی عامل اصلی تحریک یکی از اعضای باند مورد اشاره برای به دام انداختن مدافع ملی پوش کشورمان بوده اند سئوالی است بسیار مهم!

شاید توضیحات محمد حسین کنعانی زادگان در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال خیلی از زوایای پنهان این ماجرا را برای دست اندرکاران فدراسیون و تیم ملی باز کند.  

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار