حالا مازندران در کشتی فرنگی هم حرف اول را می‌زند
تیم کشتی فولادین ذوب آمل با برتری مقابل نماینده ایذه قهرمان کشتی فرنگی ایران شد و د ر دیدار رده بندی نیز تیم اندیشه نگار پارس لرستان با نتیجه 6 بر 4 از سد تیم دانشگاه آزاد اسلامی گذشت و سوم شد.
کد خبر: ۱۰۱۴۴۵۵
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴ 07 December 2021

به گزارش تابناک مازندران، تیم کشتی فولادین ذوب آمل قهرمانی لیگ کشتی فرنگی شد.

نماینده کشتی فرنگی مازندران قهرمان لیگ کشور شد
 

مرحله نهایی بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) از صبح امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم فولادین ذوب آمل به عنوان قهرمانی دست یافت.

 

نتایج دیدارهای برگزار شده فینال به شرح زیر است:
 
دیدار فینال:
 
فولادین ذوب آمل  6  -  سینا صنعت ایذه  4  (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است):
 
55 کیلوگرم: الدانیز عزیزلی 4 – محمد حسینوند، برنده 13
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور صفر - مهدی محسن نژاد، برنده 8
63 کیلوگرم: سامان عبدولی 1 – رضا عباسی 6
67 کیلوگرم: حسین اسدی 5 – شاهین بداغی، برنده 5
72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 11- محمدرضا مختاری 8
77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 3 – محمد ناقوسی 1
82 کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده 10 – علیرضا مهمدی 5
87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 4 – مهدی ابراهیمی 1
97 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 3   -  وحید دادخواه 1
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده 8 –  امید محمودی صفر
 
 
دیدار رده بندی:
 
دانشگاه آزاداسلامی 4 – اندیشه نگار پارس لرستان 6  (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: احمدرضا ناصرپور صفر – علی نوربخش، برنده 4
60 کیلوگرم: امید آرامی صفر – عارف محمدی، برنده 9
63 کیلوگرم: حسین جاویدی صفر – علیرضا نجاتی، برنده 9
67 کیلوگرم: سجاد ایمان طلب، برنده 8 – دانیال سهرابی 5
72 کیلوگرم: مرتضی پورعیسی، برنده 7- محمد الیاسی 1
77 کیلوگرم: محمدحسین آزرم دخت صفر – برومند اصلان، برنده 7 (ضربه فنی)
82 کیلوگرم: جمال اسماعیلی 6  (سه اخطاره) – محمدحسین محمودی، برنده 9
87 کیلوگرم: حمیدرضا بادکان صفر – علی شریفی، برنده 6
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 5 – داود فلاحی 1
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده – پارسا نظری (شرکت نکرد)
 
دیدارهای نیمه نهایی:
 
فولادین ذوب آمل 8 - اندیشه نگار پارس لرستان 2 (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: الدانیز عزیزلی، برنده 10- علی نوربخش صفر
60  کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 10- عارف محمدی 1
63 کیلوگرم: ایمان محمدی 3 – علیرضا نجاتی، برنده 3
67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 10- دانیال سهرابی 2
72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 8 – محمد الیاسی صفر
77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 5 - برومند اصلان 1
82 کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده 11 – حسین محمودی صفر
87 کیلوگرم:  ناصر علیزاده، برنده 8  - میلاد خسروی صفر
97 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 7  - مهدی زودآشنا صفر
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (شرکت نکرد) – پارسا نظری (برنده)
 
 
سینا صنعت ایذه 6 – دانشگاه آزاد اسلامی 4  (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده 5 – احمدرضا ناصرپور 1
60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده 9 – سجاد عباس پور صفر
63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 6 – حسین عباسی صفر
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 8 - سعید ارجمند 7
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 10 – مرتضی پورعیسی صفر
77 کیلوگرم: محمد ناقوسی، برنده 7 – محمدحسین آزرم دخت 2
82 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا  1 – جمال اسماعیلی، برنده 3 (ضربه فنی)
87 کیلوگرم: مهدی ابراهیمی 1 – حمیدرضا بادکان، برنده 2
97 کیلوگرم: وحید دادخواه 5 - مهدی بالی، برنده 8
130 کیلوگرم: آرمان علیزاده صفر – امیر قاسمی منجزی، برنده 
 
 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار