فقط ۲۴۰ میلیون تومان آن هزینه شده است که تقریبا دو هزارم این اعتبار می باشد و عملا معلولین و افراد دارای معلولیت از ۹۹ میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان این اعتبار برای خدمات توانبخشی که به شدت نیز به آن نیازمند هستند، بی بهره مانده اند.
کد خبر: ۱۰۱۲۸۳۸
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷ 30 November 2021

به گزارش تابناک مازندران، نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی از وزیر بهداشت خواستار بررسی بودجه یکصد میلیاردی مربوط به افراد دارای معلولیت با قید دو فوریت شد.

محمدعلی محسنی بندپی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدرس و روز مجلس بیان کرد: ۱۲ آذر روز جهانی افراد دارای معلولیت است که پیشاپیش این روز را به این عزیزان تبریک گفته و به همه نهادها، سازمان ها و افرادی که به این جامعه هدف خدمت می کنند خداقوت می گویم.

وی در ادامه تصریح کرد: اخیرا متوجه شدیم از بودجه یکصد میلیاردی در اختیار سازمان بیمه سلامت ایران برای پوشش خدمات توانبخشی دارای معلولیت به واسطه مدیریت ناکارآمد، تنها ۲۴۰ میلیون تومان آن هزینه شده است که تقریبا دو هزارم این اعتبار می باشد و عملا معلولین و افراد دارای معلولیت از ۹۹ میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان این اعتبار برای خدمات توانبخشی که به شدت نیز به آن نیازمند هستند، بی بهره مانده اند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از وزیر بهداشت خواست که با قید دو فوریت دستور دهد که این موضوع بررسی شود.    

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار