با برگزاری دو بازی امروز، چهره تیم‌های صعود کننده به مرحله چهارم جام حذفی فوتبال مشخص شد.
کد خبر: ۱۰۱۲۴۳۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۲ 29 November 2021

به گزارش تابناک مازندران، با برگزاری دو دیدار امروز در جام حذفی تعداد 16 تیم پایین جدول مشخص شد تا در مرحله بعد با تیم های مصاف بدهند .

در پایان مرحله سوم جام حذفی فوتبال چهره تیم‌های صعود کننده به مرحله بعدی مشخص شد.

بر این اساس تیم‌های خلیج فارس ماهشهر، ویستا توربین، مس کرمان، آرمان گهر سیرجان، قشقایی شیراز، رایکای بابل، نود ارومیه، شمس آذر قزوین، شهرداری نوشهر، خیبر خرم آباد، مس شهربابک، شاهین بوشهر، ماشین سازی تبریز، استقلال ملاثانی شهرداری آستارا و شهید اورکی با پیروزی برابر رقبای خود مجوز حضور در مرحله چهارم را کسب کردند.

این مرحله روز چهارشنبه با حضور تیم‌های لیگ برتری قرعه‌کشی خواهد شد.

نتایج رقابت‌های این مرحله به شرح زیر است:

شنبه ۶ آذر:

بنتو حسام مهر فارس صفر - آرمان گهر سیرجان ۴

گل‌ها: امین اسدی، حسین احمدی و علی وزیری (۲ گل) برای آرمان گهر

رایکا بابل ۲ - اسپاد الوند یک

گل‌ها: برهان عابد (۲ گل) برای رایکا

شمس آذر قزوین ۵ - یاران دو کوهه اندیمشک ۲

گل‌ها: عباس عسکری، فرید امیری، ارشد پارسی، پوریا سرآبادانی و جواد رفیعی برای شمس آذر/عباس حیدری برای دوکوهه

شهرداری نوشهر ۴ - جواهری منصور آبیک یک

گل ها: محمدصابری‌پور و مجید ایوبی برای شهرداری نوشهر

نود ارومیه ۲ - ون پارس نقش جهان یک

شهرداری همدان صفر - خیبر خرم‌آباد یک

گل: فرزاد محمدی (۶۷) برای خیبر

اخراج: مرتضی غلامعلی تبار از خیبر

سایپا صفر - شاهین شهرداری بوشهر ۲

گل‌ها: امیرحسین نوایی (۵۴) و حسن پولادی (۸۳) برای شاهین بوشهر

ویستا توربین تهران ۳ - پیام زیدی کاشان یک

گل‌ها: مرتضی حسینی (۲ گل) و هادی خیری برای ویستا توربین

مس شهر بابک ۲ - ملوان بندر انزلی یک

دیدار این دو تیم در ۹۰ دقیقه وقت معمول به تساوی یک بر یک ختم شد و مس شهر بابک در وقت‌های اضافه دروازه ملوان را باز کرد تا با عبور از حریف مدعی راهی مرحله بعد شود.

ماشین سازی تبریز یک - سیمان شاهرود صفر

گل: حبیب گردانی برای ماشین سازی

مس کرمان یک (۶) - خوشه طلایی ساوه یک (۵)

گل‌ها: امید پورقنبری برای مس کرمان/محمد سرفراز برای خوشه طلایی

کارت قرمز: امیر طاهر و حجت جهرمی (سرپرست) از مس کرمان / محمد سرفراز از خوشه طلایی

بازی این دو تیم در ۹۰ دقیقه و وقت‌های اضافه با تساویبه پایان رسید و در ضربات پنالتی مس کرمان موفق شد حریف خودش را ۶ بر ۵ شکست بدهد و به مرحله بعدی برسد.

قشقایی شیراز صفر (۴) - شاهین بندرعامری بوشهر صفر (۲)

دیدار این دو تیم نیز به ضربات پنالتی کشیده شد و در نهایت شاگردان مهدی رجب زاده حریف خود را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست دادند و راهی مرحله بعدی شدند.

استقلال ملاثانی صفر (۴) - پارس جنوبی جم صفر (۲) ؛ ضربات پنالتی

یکشنبه ۷ آذر:

شهرداری آستارا ۳ - الماس تازه آباد چاف ۲

گل‌ها: جهانگیر عسکری، فرشید پاداش و مجتبی محبوب مجاز برای شهرداری آستارا/ بهنام علیزاده و کیوان ربیعی برای الماس

شهید اورکی اسلامشهر ۴ - ماکو جوان آذربایجان غربی یک

گل‌ها: محسن سیفی، کامیار اطلانی، جواد زینعلی و یوسف قائمی برای شهید اورکی/ حسین شریفی برای ماکو جوان. 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار