. با توجه به همه این موارد و مشکلاتی که سر راه آماده‌سازی ورزشگاه شهید وطنی وجود دارد، بعید به نظر می‌رسد در نیم فصل دوم شاهد اتمام این پروژه باشیم.
کد خبر: ۱۰۱۱۷۱۱
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵ 25 November 2021

به گزارش تابناک مازندران، مراحل بازسازی و تعویض چمن ورزشگاه شهید وطنی به کندی پیش می‌رود و مشخص نیست که چه زمانی تیم فوتبال نساجی می‌تواند در این ورزشگاه از حریفانش پذیرایی کند.

تیم فوتبال نساجی مازندران روز گذشته در چارچوب هفته ششم مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه شهدای ساری میزبان پیکان تهران بود که با نتیجه تساوی 2 بر 2 متوقف شد. این سومین دیداری بود که شاگردان الهامی در ساری بازی می‌کردند و در دو بازی گذشته یک پیروزی و یک شکست مقابل فجرسپاسی و صنعت نفت به دست آورده بودند. پس از بازی با پیکان، مسئولان و اعضای کادرفنی نساجی به شدت نسبت به کیفیت بد زمین ورزشگاه شهدای ساری اعتراض داشتند و اعلام کردند که بازی‌های آینده این تیم تا آماده شدن ورزشگاه شهید وطنی در خارج از استان مازندران برگزار خواهند کرد.

این تصمیم در حالی از سوی باشگاه نساجی گرفته شده که پس از پایان فصل گذشته کار تعویض و عملیات اجرایی چمن ورزشگاه شهیدوطنی شروع شده و مشخص نیست نساجی از چه زمانی می‌تواند در این ورزشگاه بازی کند و بعد از اینکه مدت زیادی طول کشید تا پیمانکار انتخاب شود، در حال حاضر به دلیل شرایط آب و هوایی شهر قائمشهر و بارندگی‌های اخیر روند کار به کندی صورت می‌گیرد و با توجه به این شرایط مشخص نیست تا پایان سال جاری چمن ورزشگاه شهیدوطنی به بهره‌برداری خواهد رسید یا نه؟

در حال حاضر تست تراکم خاک انجام شده است و جواب آزمایش خاک در روزهای آینده آماده خواهد شد، مورد دیگری که وجود دارد باید حدود 40 سانتی‌متر هم به سطح زمین خاک اضافه شود تا به حد استاندارد برسد. علاوه بر این در کنار زمین یک مخزن و کانال آبی در حال ساخت است که در آینده آبیاری چمن از این طریق صورت بگیرد. با توجه به همه این موارد و مشکلاتی که سر راه آماده‌سازی ورزشگاه شهید وطنی وجود دارد باید ببینیم که نساجی می‌تواند در نیم‌فصل دوم در این ورزشگاه از حریفانش پذیرایی کند یا نه این اتفاق به فصل آینده موکول خواهد شد.

 

تسنیم

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار