سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در مورد نتیجه بازی استقلال و نساجی واکنش نشان داد، به نظر او باشگاه نساجی میتواند به مراجع قضایی ارجاع شود تا واحد حقوقی به آن رسیدگی کند.
کد خبر: ۱۰۱۱۷۱۰
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۸ 25 November 2021

به گزارش تابناک مازندران، سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در مورد نتیجه بازی استقلال و نساجی واکنش نشان داد .

فوتبال ایران موفق به استفاده از کوین یامگا و رودی ژستد نشد. سازمان لیگ به دلیل متعهد نبودن آبی‌پوشان در ارائه ضمانت‌نامه بانکی مجوز بازیکنان خارجی استقلال را لغو کرد تا آنها نتوانند از این دو بازیکن در دیدار با گل‌گهر سیرجان استفاده کنند.

این موضوع باعث شد تا باشگاه نساجی مازندران مدعی ۳ بر صفر شدن نتیجه دیدار هفته گذشته دو تیم شود چون فریبرز محمودزاده مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ اعلام کرده بود در تاریخ ۲۲ آبان هم به باشگاه استقلال اطلاع‌رسانی شده بود و دو تیم ۲۸ آبان در چارچوب هفته پنجم با یکدیگر دیدار کردند.

در همین رابطه سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد این سازمان مقابل استقلال یا هر باشگاه دیگری نیست و ملزم به اجرای برخی دستورالعمل‌ها و توافق‌های صورت گرفته است. هر ادعایی که نساجی مازندران دارد به مراجع قضایی ارجاع شود تا واحد حقوقی به آن رسیدگی کند.  

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار