سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران اعتقاد دارد که بازی فردا بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود چون درست است که تیم ها ناشناخته هستند و تغییر کردند ولی برای ما یک بحث دیگری وجود دارد
کد خبر: ۱۰۰۲۶۷۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۹ 18 October 2021

به گزارش تابناک مازندران، ساکت الهامی سرمربی تیم نساجی مازندران در نشست خبری پیش از بازی با فجرسپاسی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشحالیم که لیگ برتر بعد از مدت‌ها دوباره استارت خواهد خورد و تیم‌ها همه برای جنگیدن برای یک جایگاه مناسب با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وی به تیم رقیبش تبریک گفت و افزود: قبل از هر چیز به تیم خوب فجر شهید سپاسی بابت صعودشان به لیگ برتر تبریک می‌گویم. این تیم خوب و دوست داشتنی که هیچ وقت جایگاهش در لیگ دسته اول نبوده و به‌عنوان یک تیم لیگ برتری و یک تیم دوست داشتنی از منطقه فارس شهر خوب شیراز با مردمان دوست داشتنی هستند. شیراز و فجر چند سالی جایشان در لیگ برتر واقعا به ناحق خالی بود و خوشحالم که الان در لیگ برتر هستند.

سرمربی نساجی مازندران با تقدیر اقدام باشگاه فجر بابت حضور بر سر مزار اسطوره باشگاه نساجی، بیان کرد: همچنین باید درود بفرستم بر روح پر فتوح شهید سپاسی عزیز که واقعا یکی از عزیزان و دوست داشتنی ترین تیم ها را به جامعه فوتبالی ما هدیه داده است.

وی در خصوص بازی فردا گفت: قطعا بازی فردا بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود چون درست است که تیم ها ناشناخته هستند و تغییر کردند ولی برای ما یک بحث دیگری وجود دارد که فجر سال گذشته در لیگ برتر حضور نداشته است ولی با شناختی که از آقای کلانتری دوست خوبم دارم، یک مربی با اخلاق، با کلاس و با سبک بالای خودش همیشه تیم‌هایش فوتبال خیلی خوب، روی زمین و رو به جلو بازی می‌کنند.

الهامی افزود: می‌دانم که فردا بازی سخت و پرفشاری را خواهیم داشت. با توجه به اینکه هفته اول است، همه تیم‌ها امیدوار به این هستند که هفته اول را استارت خوبی بزنند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. تیم ما نسبت به فصل گذشته ۸۰ درصدش حفظ شده است. امیدوارم فردا اول یک بازی با کیفیت و بعد بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم هر چند تیم فجر هم با بازی هایی که پیش فصل انجام داده است قطعا تیم بسیار گردن کلفتی است. ما فیلمی را نتوانستیم از این تیم ببینیم و این کار ما را سخت کرده است.

وی ادامه داد: تمام هدف ما این است که بچه ها فردا با کیفیتی که از خودشان به اجرا میگذارند به خواسته های خودمان برسیم.

سرمربی نساجی مازندران در خصوص نقل و انتقالات هم صحبت کرد و گفت: در مورد نقل و انتقالات ما جزو تیم‌هایی هستیم که فکر می‌کنم خیلی ثبات خوبی را نسبت به تیم‌های دیگر لیگ داشته‌ایم. ۸۰ تا ۸۵ درصد نفرات خودمان را حفظ کردیم. کسانی که جذب تیم ما شدند چه آنهایی که جوان هستند و چه آنهایی سابقه ملی دارند و حتی کاپیتانی دارند بازیکنان بزرگی هستند که به جمع ما اضافه شدند و فکر میکنم تیم ما تیمی با کیفیت باشد.

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار