وی با مهم دانستن خدمات برون سپاری شده دستگاههای اجرایی، کارکنان دفاتر پیشخوان را نمایندگان دولت در ارائه خدمت به ارباب رجوع اعلام کرد.
کد خبر: ۱۰۰۱۳۵۶
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۱ 14 October 2021

به گزارش تابناک مازندران از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران، سید مصطفی فلاح سرپرست این اداره کل، در جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ICT روستایی با مدیران دفاتر شهرستانهای استان با تاکید بر ضرورت همکاری و مساعدت بیشتر کانون پیشخوان دولت با این دفاتر و نحوه واگذاری خدمات گفت: پیگیری های لازم برای افزایش واگذاری خدمات شناسه دار دستگاه های اجرایی به دفاتر پیشخوان در دستور کار این اداره کل قرار دارد. همچنین فلاح گفت اداره کل ارتباطات بر عملکرد دفاتر و چگونگی همکاری دستگاه های اجرایی نظارت خواهد داشت.

‍ برنامه ریزی برای آموزش مداوم مدیران و کاربران دفاتر پیشخوان مازندران
 

فلاح با اشاره به اهمیت کیفیت ارائه خدمات در دفاتر و سهولت دسترسی شهروندان اظهار کرد: تدابیر لازم در جهت برگزاری آموزش های ضمن خدمت مدیران و کاربران دفاتر پیشخوان که به تازگی مجوز خود را اخذ نموده اند اندیشیده شده و امیدواریم با پرورش نیروهای متخصص خدمات واگذار شده به نحو شایسته ای به مردم استان ارائه شود.

وی با مهم دانستن خدمات برون سپاری شده دستگاههای اجرایی، کارکنان دفاتر پیشخوان را نمایندگان دولت در ارائه خدمت به ارباب رجوع اعلام کرد.
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران در پایان جلسه با اعطای مجوز به تعدادی از مدیران دفاتر پیشخوان استان که به تازگی موفق به اخذ پروانه شده بودند خواستار جدیت و اهتمام آنها در جهت خدمت رسانی به مردم استان شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار