کد خبر: ۱۰۰۱۰۶۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۸ 13 October 2021

خبرورزشی – پژمان درستکار درخصوص شکستن طلسم و پیروزی حسن یزدانی مقابل دیوید تیلور اظهار داشت: مبارزه حسن یزدانی و حریف آمریکایی‌اش یک کشتی حیثیتی برای مردم ایران بود و اینکه مردم عزیزمان دوست داشتند حسن با شکست تیلور قاطعانه از این میدان بیرون بیاید، تقریباً حدود یک ماه و نیم خوب کار کردیم و نقاط ضعف حسن و نقاط قوت تیلور را پوشش دادیم، حسن هم بسیار سلحشورانه، بابرنامه و باهوش کار کرد و موفق شد که این پیروزی را رقم بزند.

وی در خصوص قوانین سختگیرانه‌ای که در اردو برای ملی پوشان کشتی‌ ایجاد کرده بود گفت:‌ این سختگیری نیست و اسمش را دلسوزی برادرانه و پدرانه بگذاریم خیلی بهتر است. به هر حال به عنوان سرمربی تیم یک وظایفی را به عهده دارم که در جهت پیشرفت و موفقیت بچه ها انجام می‌دهم. هر اقدامی را انجام داده‌ام در جهت کمک به ملی پوشان بوده است و باعث می‌شود بچه‌ها از زحماتشان نتیجه بگیرند. اگر اتاقی جدا شده و یا تلفنی گرفته شده در جهت موفقیت تیم و خود بچه ها بوده است.

وی درباره نتایج درخشان تیم ملی با توجه به مدت زمان کمی که در اختیار داشتند، گفت: با توجه به زمان کمی که برای برنامه ریزی، طراحی تمرین، آنالیز و همچنین پرداختن به مسائل روحی و روانی کشتی گیران در دست داشتیم توانستیم خیلی خوب عمل کنیم. اول با توکل به خدا و بعد با برنامه ریزی که در اختیار داشتم توانستیم نتایج خوبی را رقم بزنیم.

درستکار در ادامه صحبت هایش بیان داشت: یکی از مسائلی که برایم مهم است، نظم و انضباط و اتحاد و همدلی تیمی است که توانستیم خوب عمل کنیم و دل مردم عزیز کشورمان را شاد کنیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار