درخشش بی نظیر حسن یزدانی دلاور مازندرانی کشتی آزاد ایران و جهان و با اخلاق موجب محبوبیت بیشتر این نگین درخشان کشورمان شده است.
کد خبر: ۱۰۰۰۸۷۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷ 12 October 2021

به گزارش تابناک مازندران، حسن یزدانی دلاور مازندرانی کشورهای به عضویت کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی در آمد.

انتخابات کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی در جریان رقابت های جهانی در شهر اسلو کشور نروژ برگزار شد. فدراسیون کشتی حسن یزدانی دارنده مدال های طلا و نقره المپیک و طلا، نقره و برنز جهان را بعنوان نماینده کشورمان در این انتخابات معرفی کرد که حسن یزدانی کشتی گیر پرافتخار و گرانقدر کشورمان با رأی کشتی گیران حاضر در رقابت های جهانی نروژ برای چهار سال بعنوان عضو جدید این کمیسیون انتخاب شد.

تاماس لورینچ از مجارستان در کشتی فرنگی، یویی سوساکی از ژاپن در کشتی زنان، آرسن جلفالکیان از ارمنستان در کشتی فرنگی، لمار لیسی از کاستاریکا در کشتی آزاد ، بلیسینگ ابورودودو از نیجریه در کشتی زنان و جسیکا لاورس مک بین در کشتی زنان از استرالیا بعنوان دیگر اعضای این کمیسیون انتخاب شدند.

کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی از سال ۲۰۱۳ و به منظور محافظت از حقوق و منافع کلیه ورزشکاران سبک های المپیکی اتحادیه جهانی کشتی راه اندازی شده است و در دو دوره قبل حمید سوریان و کمیل قاسمی عضو کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی بودند.

در جدول عملکرد کیفی کشتی گیران، حسن یزدانی از سوریان، موحد، امامعلی حبیبی، ابراهیم جوادی، غلامرضا تختی عقب تر بود که با کسب یک مدال طلا، حالا او بعد از سوریان و موحد در رده سوم قرار گرفته است.

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار